Tu jesteś:

Grzegorz Strutyński zostaje Dyrektorem komercyjnym w Globalworth Poland

Grzegorz Strutyński, Dyrektor komercyjny, Globalworth Poland

Grzegorz Strutyński został mianowany na stanowisko Dyrektora Komercyjnego (Commercial Director) w Globalworth Poland, który jest obecnie największym instytucjonalnym inwestorem i właścicielem powierzchni biurowej w kraju. W swojej nowej roli będzie on odpowiedzialny za całość procesów wynajmu, wdrażanie rozwiązań PropTech, aktywności w obszarze CSR oraz działania marketingowe i PR. Wraz z Dyrektorem Operacyjnym, Arturem Apostołem, Grzegorz Strutyński będzie też nadzorował zespoły property & asset management oraz techniczny.

„Wspaniale, że mogę powitać Grzegorza w naszym zespole. To menedżer z ogromną wiedzą i wieloletnią, międzynarodową praktyką na rynku biurowym. Przyciągając tak utalentowanych ludzi do Globalworth, budujemy silny zespół specjalistów z dużym doświadczeniem i umiejętnościami, które pozwalają nam zarządzać i rozwijać jeden z największych portfeli nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jestem przekonany, że dotychczasowa kariera zawodowa Grzegorza, a także znajomość potrzeb najemców będzie ważnym atutem w rozwoju naszej firmy. Jestem dumny, widząc, jak Globalworth staje się dojrzałą organizacją o solidnej strukturze z wykwalifikowaną kadrą zarządzającą. Jesteśmy dobrze przygotowani do realizacji kolejnych celów biznesowych w Polsce”, powiedział Dimitris Raptis, CEO Globalworth Poland.

Grzegorz ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, które zdobywał pracując w wiodących firmach w Polsce i za granicą, gdzie zarządzał zespołami i kierował działami wynajmu, realizacji projektów biurowych i marketingu.

"Cieszę się, że mogę dołączyć do Globalworth Poland i być częścią tak wspaniałego zespołu ekspertów z sektora nieruchomości. Firma ma jasną wizję rozwoju biznesu na polskim rynku. Przejmując kolejne nieruchomości skupia się na stabilnych i długoterminowych relacjach z najemcami, środowiskiem biznesu i lokalnymi społecznościami. Mam nadzieję, że moje doświadczenie i znajomość sektora pozwoli jeszcze lepiej realizować cele Globalworth”, komentuje Grzegorz Strutyński, Dyrektor Komercyjny w Globalworth Poland.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×