Tu jesteś:

Grupa CREAM powiększa zespół

Tomasz Torłop dołączył do CREAM Property Advisors jako dyrektor techniczny. Z kolei Michał Wirkus wzmocnił zespół prawników kancelarii CREAM Legal będącej częścią Grupy CREAM. Nowi pracownicy wnoszą do firmy nową siłę oraz energię. Ich zatrudnienie jest również oznaką rozwoju spółki.

Tomasz Torłop dołączył do zespołu CREAM Property Advisors i objął stanowisko dyrektora ds. technicznych. Ma 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora technicznego w firmie EPP i sprawował nadzór operacyjny oraz techniczny nad warszawską Galerią Młociny. W swojej karierze zajmował się także opieką nad portfolio firmy First Property Group. Był również dyrektorem CH Skorosze. Ukończył Politechnikę Gdańską na kierunkach: zarządzanie nieruchomościami oraz automatyka i robotyka. Posiada licencję zarządcy nieruchomości.

Michał Wirkus doradza przedsiębiorcom na rynku polskim i niemieckim od 13 lat. Absolwent Wydziału Prawa Freie Universität Berlin, pierwsze doświadczenia zdobywał w kancelariach w Niemczech i Singapurze, a od 2007 r. w Polsce, gdzie pracował w Rödl & Partner oraz bnt. Prowadził również dział prawny w firmie deweloperskiej TREI Real Estate Poland. Wspomagał lokalnych i międzynarodowych inwestorów przy projektach inwestycyjnych i restrukturyzacyjnych, specjalizuje się w najmach komercyjnych i transakcjach nieruchomościowych, szczególnie od strony negocjacyjnej.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×