Tu jesteś:

GTC powołuje nowych członków rady nadzorczej

Spółka Globe Trade Centre poinformowała o powołaniu 5 nowych członków rady nadzorczej, Oliviera Brahina, Philippa Couturiera, Michaela Damnitza, Alexandra Hesse oraz Katharine Schade.

Olivier Brahin jest partnerem w Lone Star i starszym dyrektorem zarządzającym spółki Lone Star European Investments, gdzie odpowiada za wszelkie inwestycje komercyjne i nieruchomościowe oraz za kierowanie obszarem pozyskiwania nieruchomości komercyjnych. Przed przejściem do Lone Star, od listopada 2000 roku do grudnia 2007 roku, pan Brahin pełnił obowiązki prezesa Hudson Advisors Europe, kierując gwarantowaniem, finansowaniem i zarządzaniem aktywami w stosunku do wszystkich inwestycji Lone Star w Europie. Brahin ma 19 lat doświadczenia w komercyjnych inwestycjach nieruchomościowych, finansowaniu i zarządzaniu aktywami. Przed rozpoczęciem pracy w Hudson Advisors, pracował w departamencie finansowania strukturalnego nieruchomości w BBC Bank oraz UIC Sofal. Był dyrektorem w JER France, odpowiedzialnym za gwarantowanie emisji instrumentów finansowych. Swoją karierę rozpoczął w 1989 roku jako deweloper.

Philippe Couturier jest dyrektorem generalny na Europę w Hudson Advisors i posiada ponad 20 letnie doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości w całej Europie. Pełniąc obowiązki dyrektora zarządzającego nadzoruje porady inwestycyjne dla klientów udzielane przez europejskie podmioty zarządzające aktywami Hudson Advisors i kieruje gwarantowaniem, finansowaniem i zarządzaniem wszystkimi inwestycjami Lone Star w Europie. Przed rozpoczęciem pracy w Hudson Advisors, Couturier piastował szereg stanowisk w Grupie Archon (grupa Goldman Sachs) w Europie, ostatecznie jako szef działu Zakupów i Zarządzania Aktywami Kredytowymi.

Dr Michael Damnitz posiada ponad 12-letnie doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć oraz transakcji finansowania. Po przepracowaniu czterech lat w kancelarii prawnej White & Case, przeszedł do Hudson Advisors Germany GmbH w 2005 roku. Pełniąc funkcję starszego wiceprezesa ds. Prawnych jest odpowiedzialny za pracę transakcyjną, włącznie z fuzjami i przejęciami, finansowaniem i restrukturyzacją długu. Michael Damnitz jest także dyrektorem zarządzającym spółek posiadających nieruchomości w Niemczech.

Alexander Hesse posiada 18 lat doświadczenia w inwestycjach nieruchomościowych i zarządzaniu aktywami. Inwestował bezpośrednio w nieruchomości a także w komercyjne nieruchomościowe instrumenty dłużne. Pełniąc obowiązki starszego dyrektora zarządzającego oraz współkierującego europejskimi inwestycjami nieruchomościowymi w Lone Star, odpowiada za kapitałowe i dłużne inwestycje nieruchomościowe w Niemczech, Austrii oraz w Europie Środkowej i Wschodniej/Europie Południowej i Wschodniej. W TLG Immobilien GmbH, Berlin, Hesse jest przewodniczących Rady Doradców. Przed pracą w Lone Star, w latach 2001 - 2007, był szefem działu nieruchomości w Hudson Advisors Germany, gdzie odpowiadał za inwestycje w aktywa nieruchomościowe oraz za gwarantowanie inwestycji Lone Star w nieruchomości i inwestycje dłużne. Jeszcze wcześniej był dyrektorem zarządzającym niemieckiej nieruchomościowej spółki publicznej.

Katharina Schade posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć oraz konsultingu w zakresie strategii. W ramach jej obecnej funkcji wiceprezesa ds. Gwarantowania Inwestycji w Hudson Advisors Germany, zajmuje się gwarantowaniem inwestycji dla Lone Star w Niemczech, Austrii oraz w Europie Środkowej i Wschodniej/Europie Południowej i Wschodniej. Przed rozpoczęciem pracy w Hudson pracowała przez sześć lat jako menedżer ds. Strategii Korporacyjnej oraz Fuzji i Przejęć (Manager Corporate Strategy and M&A) w rodzinnym przedsiębiorstwie oraz jako konsultant doradzający funduszom private equity i instytucjom finansowym w Bain & Company w Niemczech, Danii i Belgii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×