Tu jesteś:

Frédéric Rouleau stanie na czele Multi Poland

Frédéric Rouleau, Head of Multi Poland

Multi Corporation, jedna z największych firm zarządzania nieruchomościami komercyjnymi w Europie, informuje, iż Frédéric Rouleau został awansowany na stanowisko Head of Multi Poland. Multi posiada w zarządzaniu ponad 80 nieruchomości w 12 krajach Europy i w Turcji – o łącznej powierzchni 3 mln metrów kwadratowych GLA. W Polsce firma zarządza 6 centrami handlowymi oraz 2 biurowcami o łącznej powierzchni 346 tys. mkw. GLA.

­Jako Head of Multi Poland Frédéric Rouleau będzie odpowiedzialny za wzmocnienie pozycji Multi na rynku, rozbudowę zespołu, zarządzanie aktywami oraz nadzorowanie projektów modernizacji i dużych projektów komercjalizacyjnych dla klientów zewnętrznych. Odpowiada również za nadzór nad pozyskiwaniem nowych obiektów i kontraktów zarządczych w ramach oferty najwyższych na polskim rynku standardów zarządzania. Frédéric ma ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe, w tym ponad 20 lat pracował dla francuskiej Grupy Casino oraz ponad 12 lat w Polsce w branży nieruchomości komercyjnych.

 – Nominacja Frédérica na szefa Multi Poland to element wdrażania naszej strategii wzmacniania zespołu menedżerskiego zarówno w centrali w Holandii, jak i w biurach regionalnych – mówi Steven Poelman, członek Zarządu Multi Corporation. ­ Frédéric jest doświadczonym ekspertem nieruchomości komercyjnych, który posiada doskonałą znajomość branży, a szczególnie polskiego rynku. Z radością witamy go w naszym zespole.

­ – Cieszę się, że będę mógł kierować Multi Poland i kreatywnie oraz efektywnie implementować doświadczenia z innych regionów, w których jesteśmy obecni, na polskim rynku – mówi Frédéric Rouleau. Spodziewamy się, że w tym roku rynek nieruchomości handlowych również w Polsce będzie w dużym stopniu zdominowany przez przekształcenia, przebudowy i tego typu niezbędne zmiany, co otwiera ogromne możliwości dla naszej firmy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×