Tu jesteś:

Ewa Lubańska dołączyła do Syrena Real Estate

Ewa Lubańska objęła stanowisko Leasing Manager i odpowiada za wynajem powierzchni i relacje z najemcami w ramach portfela nieruchomości biurowych zarządzanych przez Syrenę.

Ewa Lubańska posiada wieloletnie doświadczenie w komercjalizacji i zarządzaniu budynkami komercyjnymi. W trakcie swojej kariery pracowała przez wiele lat w Colliers International, w dziale reprezentacji właściciela. Przed rozpoczęciem pracy w Syrenie Ewa zarządzała najmem w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” S.A.

W Syrena Real Estate jest odpowiedzialna za portfolio budynków biurowych zarządzanych przez firmę w tym komercjalizację warszawskich biurowców: Marynarska Business Park, który mieści się przy ulicy Taśmowej 7, HOP (dawniej Aktyn) zlokalizowany przy ulicy Chmielnej 132/134, Ujazdowskie 10 oraz budynek Komandorska 12 we Wrocławiu.

Syrena Real Estate jest polską platformą inwestycyjną specjalizującą się w rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Firma jest lokalnym partnerem operacyjnym i współinwestorem dla międzynarodowych inwestorów instytucjonalnych oraz inwestorów lokalnych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×