Tu jesteś:

Ewa Bluhm Dyrektorem Operacyjnym ds. Franczyzy marek Mercure i ibis Family

Ewa Bluhm Dyrektor Operacyjny ds. Franczyzy marek Mercure i ibis Family

Grupa Hotelowa Orbis, jako partner strategiczny AccorHotels jest wyłącznym licencjodawcą marek hotelowej tej sieci w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Elementem strategii Grupy, jest rozwój poprzez zawieranie umów franczyzowych. Projekt zakłada stopniowe zmniejszanie liczby posiadanych hoteli własnościowych na rzecz prowadzenia działalności hotelowej w budynkach należących do innych inwestorów.

Aby ułatwić realizację tego przedsięwzięcia, Grupa Hotelowa Orbis w lutym 2016 roku powołała na stanowisko Dyrektora Operacyjnego ds. Franczyzy w rodzinie hoteli ibis Ewę Bluhm, która od początku swojej kariery związana jest z hotelarstwem. Od lipca 2013 roku sprawowała funkcję Dyrektora Operacyjnego ds. Franczyzy marki Mercure w Polsce, do której dołączyły marki ekonomiczne. Jednocześnie Bluhm pozostaje Dyrektorem Hotelu Mercure Warszawa Grand.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×