Tu jesteś:

Dwa dyrektorskie awanse w JLL

JLL nominuje Tomasza Olszewskiego i Tomasza Pucha na dyrektorów regionalnych w strukturze firmy.

Tomasz Olszewski otrzymał awans na dyrektora regionalnego w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych JLL. Olszewski ma 21 lat doświadczenia na rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych. W JLL odpowiada za rozwój usług i nadzorowanie projektów wynajmu tego typu projektów w Europie Środkowo-Wschodniej, jak również kupna i sprzedaży gruntów inwestycyjnych. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Prawa i Administracji.

Tomasz Puch otrzymał awans na dyrektora regionalnego w Dziale Rynków Kapitałowych Nieruchomości Biurowych i Magazynowych JLL. Puch ma 13 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Zarządza zespołem ekspertów specjalizujących się w transakcjach kupna/sprzedaży obiektów biurowych i magazynowych w Polsce. Jego główny obszar kompetencji to strategiczne doradztwo na rzecz czołowych funduszy inwestycyjnych działających w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wartość transakcji sfinalizowanych z udziałem Tomasza Pucha to ponad 6 mld euro. Tomasz Puch jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse Przedsiębiorstw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×