Tu jesteś:

Dwa awanse w Colliers International

Joanna Chacińska dyrektor finansowy w dziale Zarządzania Nieruchomościami, Colliers international

Firma Colliers International poinformowała o awansach w dziale Zarządzania Nieruchomościami.

Joanna Chacińska została awansowana na stanowisko dyrektora finansowego w dziale Zarządzania Nieruchomościami i będzie odpowiedzialna za wszystkie aspekty zarządzania nieruchomościami od strony finansowej oraz raportowanie do klientów. Jej zadaniem jest m.in. wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na rosnące wymagania zarówno klientów jak i audytów procesów biznesowych. Do zespołu Colliers International dołączyła w kwietniu 2008 jako Kontroler Finansowy. Wcześniej pracowała m.in. w Cushman& Wakefield oraz Rodamco.

Agnieszka Krzekotowska awansowała na stanowisko Associate Director w dziale Zarządzania Nieruchomościami. Do zespołu Colliers International dołączyła w kwietniu 2009 roku. Jest odpowiedzialna za wszystkie aspekty zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Jej zadaniem jest m.in. maksymalizowanie wartości nieruchomości oraznadzór nad przestrzeganiem ustalonych procedur i standardów, jak również koordynowanie innych linii biznesowych, które świadczą usługi kluczowym klientom Colliers.Agnieszka Krzekotowska bierze również udział w procesie pozyskiwania nowych klientów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×