Tu jesteś:

Duże zmiany kadrowe w Celtic Property Developments

Tydzień temu informowaliśmy o rezygnacji dwóch członków zarządu firmy Celtic Property Developments. Dziś deweloper poinformował o kolejnych roszadach w swoich strukturach.

Andrew Pegge, pełniący dotychczas funkcję członka zarządu Spółki, złożył rezygnację z funkcji ze skutkiem na koniec dnia 24 września 2013 r., nie podając powodów swojej rezygnacji. W komunikacie spółka zapewnia, że w następstwie powyższej rezygnacji w składzie zarządu pozostają dwie osoby co ma zapewnić prawidłową reprezentację i prowadzenie spraw firmy.

W ramach wewnętrznych zmian, Colin Kingsnorth, pełniący dotychczas funkcję członka rady nadzorczej, złożył rezygnację z pełnionej funkcji z zamiarem objęcia stanowiska członka zarządu Celtic Property Developments.

Jak dowiedział się portal TheCity dzisiaj odbędzie się posiedzenie rady nadzorczej, na którym zostaną powołani nowi członkowie zarządu Spółki..

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×