Tu jesteś:

DoubleTree by Hilton Warsaw z nowym PR & Marketing Specialist

Karolina Jaskóła z końcem czerwca objęła stanowisko PR & Marketing Specialist w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, należącego do Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. Zajmie się kompleksowo działaniami komunikacyjnymi hotelu, szczególnie w zakresie relacji z mediami, promocji oraz zarządzania mediami społecznościowymi.

Karolina Jaskóła od ponad 7 lat odpowiada za marketing i PR na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych. Ostatnio zajmowała stanowisko specjalisty ds. marketingu handlowego w dziale Food Service w Bonduelle Polska, gdzie prowadziła działania komunikacyjne skierowane do sektora HoReCa. Wcześniej związana była z poznańskimi firmami z branży elektronicznej (Overmax Polska) oraz budowlanej (Decora S.A., Altax sp. z o.o.), odpowiadając za realizację strategii zarządzania marką. Jest absolwentką Wydziału Ekonomii ze specjalnością Publicystyka Ekonomiczna i Public Relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to jeden z największych obiektów konferencyjno - hotelowych w Europie Środkowo - Wschodniej, który dysponuje największą powierzchnią eventową w stolicy (5000 mkw.) oraz pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić 700 gości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×