Tu jesteś:

Dom Development wzmacnia zespół

Od 2018 roku do zespołu Dom Development S.A dołączyli Maja Kuryłło na stanowisko Dyrektora ds. HR i Administracji oraz Wojciech Caruk, który objął funkcję Dyrektora Działu Inwestycji. Jednocześnie w ostatnim czasie do zarządu Euro Styl S.A. – spółki z Grupy Dom Development i jednego z liderów trójmiejskiego rynku mieszkaniowego – dołączyła Magdalena Reńska, która od końca 2017 r. pełni funkcję członka zarządu oraz dyrektora zarządzającego Euro Styl S.A. 

Maja Kuryłło, nowa Dyrektor ds. HR i Administracji Dom Development, posiada 20-letnie doświadczenie w obszarze HR na stanowiskach menedżerskich, zdobyte m.in. w międzynarodowych i polskich organizacjach, takich jak: L’Oréal Polska, czy Perffetti Van Melle Polska,  Grupie Pekaes. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze HR a także uczestnictwo w  procesach zmiany, przejęć i integracji prowadzonych w dużych organizacjach. 

Wojciech Caruk – nowy Dyrektor Działu Inwestycji, posiada dwudziestoletnie doświadczenie w koordynowaniu i zarządzaniu projektami budowlanymi, zdobyte na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych w firmach takich jak: Immobel Poland, Skanska Residential Development Poland, LC Corp Sky Tower (jako Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu), De Point S.A., Globe Trade Centre S.A., czy E&L Architects .Wojciech Caruk był również Dyrektorem Projektu Złota 44.   

Magdalena Reńska (Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzająca Euro Styl. S.A.) od 2008 roku współpracowała z Euro Stylem jako doradca zewnętrzny przy projektach biurowych i współtworzyła Dział Komercjalizacji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie, które zdobywała w wiodących międzynarodowych firmach z branży nieruchomości. Wcześniej współpracowała m.in. z JLL tworząc oddział firmy w Trójmieście, odpowiadający za obszar Polski północnej oraz z Skanska Property Poland, gdzie pełniła obowiązki Dyrektora Regionalnego ds. wynajmu dla rynku łódzkiego, poznańskiego oraz trójmiejskiego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×