Tu jesteś:

Dawid Wątorski Leasing Managerem CA Immo w Polsce

Dawid Wątorski, Leasing Manager, CA Immo

Dawid Wątorski dołączył do zespołu CA Immo  jako Leasing Manager. Do jego obowiązków należeć będzie najem powierzchni w biurowcach firmy w Polsce, budowanie strategii biznesowych dla poszczególnych obiektów oraz bieżąca współpraca z klientami. Pracę rozpoczął w styczniu 2020 r.

Dawid Wątorski posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży nieruchomości, swoją uwagę biznesową koncentrując na obszarze najmu obiektów biurowych, na stanowiskach Associate, Senior Associate oraz Associate Director. Zarówno w firmie Colliers International jak i Cushman&Wakefield, gdzie pracował wcześniej, odpowiadał za budowanie i realizację strategii najmu – m.in. takich obiektów, jak Oxygen Park, Zebra Tower czy Astoria Premium Offices.

W swojej pracy reprezentował zarówno fundusze inwestycyjne, jak i deweloperów. Do jego obowiązków należało także pozyskiwanie firm do reprezentacji w obszarze najmu powierzchni biurowych.  

Dawid Wątorski do branży nieruchomości przeszedł z sektora bankowego, gdzie przez siedem lat odpowiadał za relacje z klientami biznesowymi w HSBC Bank Polska, Nordea Bank Polska S.A., czy CitiBank Handlowy w Warszawie.

CA Immo, gdzie Dawid Wątorski rozpoczął właśnie pracę, to ceniony właściciel prestiżowych obiektów biurowych w ośmiu krajach europejskich: Austrii, Niemczech, Polsce, Czechach, Rumunii, Chorwacji, Serbii oraz na Węgrzech. W portfolio firmy znajdują się nieruchomości warte 4 miliardy euro, a poziom najmu sięga w nich blisko 100 procent.

W Polsce CA Immo jest właścicielem ośmiu biurowców w Warszawie: Warsaw Towers, Saski Crescent, Saski Point, Sienna Center, Warsaw Spire B, Warsaw Spire C, Wspólna 47/49 i Bitwy Warszawskiej Business Center.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×