Tu jesteś:

Dariusz Wilk nowym dyrektorem w grupie Sun & Snow

Dariusz Wilk, dyrektor ds. komercjalizacji Sun & Snow

Grupa Sun & Snow powołała Dariusza Wilka na stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji. Będzie odpowiedzialny za całość działań związanych ze sprzedażą i marketingiem inwestycji apartamentowych i condohotelowych w ramach grupy.

Dariusz Wilk wnosi do zespołu Sun & Snow dwadzieścia lat doświadczenia zawodowego, które zdobywał na stanowiskach związanych ze sprzedażą i marketingiem. Ostatnio przez cztery lata związany był z Grupą Kapitałową Gant Development S.A., gdzie jako Dyrektor Marketingu i Sprzedaży zarządzał całością działań sprzedażowych spółki. Wcześniej pracował między innymi w amerykańskim koncernie  Fellowes , gdzie odpowiadał za działania marketingowe firmy na terenie Polski, Ukrainy, Czech oraz krajów nadbałtyckich.

 Jako Dyrektor ds. Komercjalizacji Inwestycji będzie realizował kompleksową strategię marketingu i sprzedaży wszystkich projektów apartamentowych i condohotelowych, w które zaangażowana jest grupa Sun & Snow, w tym za identyfikację potencjalnych projektów apartamentowych, opracowywanie ofert dla klientów i komunikację z rynkiem.

Dariusz Wilk ukończył Wydział Marketingu i Zarządzania w Wyższej Szkole Marketingu i Zrządzania we Wrocławiu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×