Tu jesteś:

Cztery awanse w Colliers International

Małgorzata Zbróg, Colliers International

Colliers International poinformował o czterech awansach w dziale powierzchni biurowych oraz powierzchni logistycznych i przemysłowych.

Małgorzata Zbróg z działu powierzchni logistycznych i przemysłowych awansowała na stanowisko associate director. Do Colliers International dołączyła w październiku 2009 roku i zajmuje się doradztwem przy wynajmie i sprzedaży nieruchomości. Tylko w ostatnim roku działalności Małgorzata Zbróg była zaangażowana w 4 duże transakcje na rynku w Polsce i wynajęła ponad 150 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Na stanowisko associate director w dziale powierzchni biurowych i reprezentacja najemcy awansowała Katarzyna Tasarek-Skrok. Dołączyła do Colliers International w 2007 roku. Od 2011 roku, jako senior associate, tworzyła dział Metropolitan Investment, zajmujący się obsługą klientów indywidualnych, zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości komercyjne. Od 2012 roku zajmuje się reprezentacją najemców w dziale powierzchni biurowych. Katarzyna Tasarek-Skrok jest doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego.

Olga Winiarska, reprezentująca dział powierzchni biurowych i reprezentacji wynajmującego, awansowała na stanowisko senior associate.  Olga Winiarska rozpoczęła pracę w Colliers International w lutym 2011 roku. Obecnie jest odpowiedzialna za budowanie relacji z klientami, utrzymywanie systematycznych kontaktów z obecnymi najemcami oraz koordynację całego procesu komercjalizacji/ rekomercjalizacji budynków. Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Joanna Bartosiewicz awansowała na stanowisko associate w dziale powierzchni biurowych i reprezentacji najemcy. Dołączyła do Colliers International w 2010 roku. Jest członkiem zespołu doradczego dedykowanego do reprezentacji najemców. Doradza klientom oraz negocjuje w ich imieniu umowy najmu powierzchni biurowej, zarówno w przypadku procesów renegocjacji jak i relokacji. Joanna Bartosiewicz jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie.

Małgorzata Zbróg, Katarzyna Tasarek-Skrok, Olga Winiarska, Joanna Bartosiewicz

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×