Tu jesteś:

Cushman & Wakefield z nowym partnerem zarządzającym

Charles Taylor, partner zarządzający Cushman & Wakefield w Polsce

Firma Cushman & Wakefield ogłosiła, że Charles Taylor objął stanowisko partnera zarządzającego w Polsce. Taylor zastąpił na tym stanowisku Richarda Petersena, który kierował firmą Cushman & Wakefield w Polsce od momentu jej powstania w 1991 r. 

Charles Taylor posiada ponad 22-letnie doświadczenie w zakresie nieruchomości, które przez ostatnie 15 lat zdobywał na rynku węgierskim. Pełnił funkcję partnera zarządzającego w budapeszteńskim biurze firmy i kieruje działem rynków kapitałowych w Europie Środkowej. Ma na swoim koncie szereg transakcji, w tym niedawno zawartą transakcję nabycia w imieniu firmy Heitman dużego portfela nieruchomości biurowych w Budapeszcie (Millennium Towers (JV), Science Park i Alkotás Point) oraz zakup centrum handlowo-rozrywkowego Arena Centar w Zagrzebiu firmy TriGranit.

Przez ostatnie 11 lat Charles Taylor był odpowiedzialny za rozwój firmy na Węgrzech. Stanowisko partnera zarządzającego oddziału na Węgrzech objął Gergely Pados, pełniący dotychczas funkcję dyrektora działu najmu powierzchni biurowych w Budapeszcie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×