Tu jesteś:

Cushman & Wakefield wzmacnia rynki Górnego Śląska i Warszawy

Aleksandra Bartmińska-Strawa, Konrad Jacewicz, Renata Krzyżanowska

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz w związku z coraz większą liczbą projektów realizowanych na rzecz klientów w całej Polsce do działu powierzchni przemysłowych i logistycznych międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączyli: Aleksandra Bartmińska-Strawa, Konrad Jacewicz i Renata Krzyżanowska. Aleksandra Bartmińska-Strawa będzie odpowiedzialna za rozwój nowego biura działu w Katowicach.

Aleksandra Bartmińska-Strawa dołączyła do Cushman & Wakefield na stanowisku Negocjator. Aleksandra  jest związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych od 2007 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Górnośląskim Parku Przemysłowym, zdobywając doświadczenie w komercjalizacji powierzchni magazynowych. Przez ostatnie siedem lat pracowała w ING Banku Śląskim na stanowisku Starszego Specjalisty ds. Nieruchomości, gdzie była odpowiedzialna za optymalizację portfela nieruchomości należących do ING Banku oraz komercjalizowanie i administrowanie budynkiem Chorzowska 50 w Katowicach. Aleksandra ukończyła podyplomowe studia wyceny i gospodarki nieruchomościami na Uniwersytecie Śląskiem oraz podyplomowe studia - Zarządzanie Projektem na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Konrad Jacewicz objął stanowisko Starszego Negocjatora. Konrad będzie odpowiedzialny za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami, doradztwo na rzecz klientów oraz nadzór nad projektami prowadzonymi w Polsce Południowej. Jego kluczowymi rynkami będą Górny Śląsk, Kraków i Rzeszów. Konrad zdobywał doświadczenie zawodowe pracując m.in. w MLP Group S.A. jako Development Manager odpowiedzialny za powierzchnie magazynowe w Poznaniu oraz Wrocławiu. Wcześniej, w Cushman & Wakefield odpowiadał za rynki Dolnego i Górnego Śląska, a w agencji nieruchomości Maxon Sp. z o.o. pracował jako Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Konrad jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, na którym ukończył studia podyplomowe z zakresu Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami, Rzeczoznawstwa Majątkowego oraz Zarządzania Nieruchomościami.

Renata Krzyżanowska objęła stanowisko Negocjatora. Renata posiada ponad ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Ostatnio pracowała dla firmy Maxon Nieruchomości, gdzie doradzała w transakcjach najmu na rynku powierzchni magazynowych na terenie Warszawy i okolic. Renata jest absolwentem Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×