Tu jesteś:

Cushman & Wakefield rośnie w siłę

Ze względu na rosnącą liczbę projektów oraz zapotrzebowanie na obsługiwanych rynkach, międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield powiększyła zespoły Powierzchni Handlowych (Marek Dąbrowski), Rynków Kapitałowych (Robert Tomaszewski), Zarządzania Nieruchomościami w Polsce (Paulina Brzozowska, Magdalena Kokosza) oraz w regionie EMEA (Magdalena Puchalska-Nielaba i Agata Opłocka). Dodatkowo, Agata Dworzak dołączyła do działu HR, w którym będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii doradztwa personalnego.

Magdalena Puchalska-Nielaba dołączyła do firmy Cushman & Wakefield w lipcu tego roku i jest odpowiedzialna za zarządzanie nowo powstałym zespołem Bid Management zajmującym się wspieraniem działu Asset Services w regionie EMEA w zakresie przygotowywania ofert. Magdalena od 15 lat związana jest z branżą nieruchomości komercyjnych, a jej doświadczenie obejmuje pracę w globalnych firmach doradczych, takich jak Cushman & Wakefield w Warszawie i Donaldsons/DTZ w Londynie, a także w firmach inwestycyjnych i deweloperskich (Caelum Development i Avestus Real Estate) oraz przedsiębiorstwie państwowym (PKP S.A.). 

Agata Opłocka dołączyła do firmy Cushman & Wakefield w sierpniu tego roku do nowo powstałego zespołu Bid Management. Będzie w nim odpowiedzialna za przygotowywanie ofert dla Klientów z obszaru EMEA. Agata związana jest z rynkiem nieruchomości od 2013 roku. Swoje doświadczenie zdobyła pracując dla austriackiego funduszu inwestycyjnego Immofinanz, CBRE Corporate Outsourcing, Atalian oraz Focus Hotels.

Paulina Brzozowska dołączyła do zespołu Zarządzania Nieruchomościami w Cushman & Wakefield. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała współpracując z Belgijskim Funduszem Inwestycyjnym w zakresie zarządzania parkami handlowymi zlokalizowanym na terenie Polski, a następnie w firmie JLL, w której była odpowiedzialna za opiekę nad warszawskimi budynkami biurowymi należącymi do austriackiego dewelopera. Paulina zarządza obecnie biurowcami Proximo I oraz Proximo II.

Marek Dąbrowski od czerwca br. pracuje jako konsultant Food & Beverage w dziale powierzchni handlowych w międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield. Marek posiada ponad 20-letnie doświadczenie operacyjne i zarządcze w segmencie Ho-Re-Ca. Był odpowiedzialny za wprowadzenie na polski rynek sieci restauracji Vapiano, gdzie przez osiem lat pełnił funkcję General Managera i Prezesa Zarządu. Uczestniczył również w otwarciu hotelu Campanile Warszawa, w którym był Zastępcą Dyrektora i F&B Managerem. 

Agata Dworzak dołączyła do firmy Cushman & Wakefield w czerwcu 2018 roku i objęła stanowisko starszego specjalisty ds. HR. Wcześniej Agata pracowała prawie 5 lat w firmie HRK. Następnie była ekspertem do spraw personalnych w Sygma Bank Polska, a ostatnie 6 lat spędziła w firmie Atos, gdzie pełniła funkcję m.in. specjalisty ds. HR, Workforce Manager i International Mobility Subject Matter Expert. 

Magdalena Kokosza dołączyła do Cushman & Wakefield w lipcu tego roku. Na stanowisku Zarządcy Nieruchomości będzie odpowiedzialna za opiekę nad budynkami biurowymi Atrium Centrum i Atrium Plaza. Magdalena posiada 6-letnie doświadczenie, które zdobyła współpracując m.in. z Griffin Real Estate, GLL Real Estate Partners czy Hines Polska. 

Robert Tomaszewski dołączył do firmy Cushman & Wakefield w czerwcu 2017. Od początku współpracy zdobywa doświadczenie w dziale doradztwa kapitałowego, dłużnego oraz finansów strukturyzowanych, gdzie odpowiada za analizy finansowe, aranżację długu, zarządzanie długiem, analizy rynkowe oraz modelowanie finansowe. Robert uczestniczy również w transakcjach nabycia oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Wcześniej podnosił swoje kwalifikacje pracując dla firmy doradczej świadczącej usługi analiz rynkowych w różnych branżach dla małych i średnich przedsiębiorstw. dołączył do firmy Cushman & Wakefield w czerwcu 2017. Od początku współpracy zdobywa doświadczenie w dziale doradztwa kapitałowego, dłużnego oraz finansów strukturyzowanych, gdzie odpowiada za analizy finansowe, aranżację długu, zarządzanie długiem, analizy rynkowe oraz modelowanie finansowe. Robert uczestniczy również w transakcjach nabycia oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Wcześniej podnosił swoje kwalifikacje pracując dla firmy doradczej świadczącej usługi analiz rynkowych w różnych branżach dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×