Tu jesteś:

Colliers International wzmacnia Dział Powierzchni Biurowych

Izabela Kapil, Dyrektor w pionie Reprezentacji Właściciela, Colliers International

Do Działu Powierzchni Biurowych Colliers International dołączyła Izabela Kapil, która objęła stanowisko dyrektora w pionie Reprezentacji Właściciela. Do jej zadań będzie należało kierowanie pracą zespołu i wyznaczanie kierunków jego rozwoju.

Colliers jest jedną z czołowych marek na rynku nieruchomości komercyjnych. Niezwykła kultura przedsiębiorczości, niekwestionowana pozycja lidera w sektorze biurowym, a także globalny zasięg czynią firmę doskonałym miejscem do dalszego rozwoju zawodowego. Bardzo się cieszę z dołączenia do zespołu. Wierzę, że moja wiedza i kompetencje okażą się cenne dla rozwoju działu, jak również dla jego klientów — mówi Izabela Kapil, nowa dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych – Reprezentacja Właściciela w Colliers International.   

W ubiegłym roku Dział Powierzchni Biurowych wynajął łącznie 324 300 mkw. powierzchni biurowej, z czego prawie 175 tys. mkw. w miastach regionalnych, a zespół reprezentacji właściciela osiągnął wyniki niemal trzykrotnie większe niż w 2017 r. Jestem przekonany, że dzięki doświadczeniu i umiejętnościom wniesionym przez Izabelę nasza efektywność będzie jeszcze lepsza, z kolei dla niej nowe stanowisko pracy stanie się źródłem satysfakcji i znakomitą okazją do rozwoju zawodowego — mówi Paweł Skałba, Senior Partner, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Colliers International. 

Izabela Kapil ma 13-letnie doświadczenie w najmie i zarządzaniu inwestycjami w nieruchomości biurowe w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Przed dołączeniem do Colliers przez 7 lat zajmowała stanowisko Vice President w firmie Heitman Financial, gdzie zarządzała portfelem nieruchomości o łącznej wartości ponad 500 mln euro i powierzchni 260 000 mkw. Odpowiadała m.in. za planowanie strategiczne w kontekście zarządzanych nieruchomości, nadzorowanie przetargów, budżetów dla nieruchomości oraz budowanie zespołów zarządców oraz podwykonawców czy tworzenie strategii najmu. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego i Uniwersytet w Bradford, a także studia podyplomowe w Instytucie Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa oraz w Solvay Brussels School of Economics & Management.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×