Tu jesteś:

Chris Zeuner mianowany dyrektorem niewykonawczym w 7R

Chris Zeuner, dyrektor niewykonawczy, 7R

Chris Zeuner został powołany na stanowisko dyrektora niewykonawczego w firmie 7R, będącej jednym z najbardziej aktywnych oraz najszybciej rozwijających się deweloperów przemysłowych i magazynowych w Polsce. Jego wiedza i duże doświadczenie na rynku europejskim będą ważnym wsparciem dla ambitnych celów oraz strategii rozwoju 7R na najbliższe lata.

Obejmując stanowisko niewykonawcze w 7R, Chris Zeuner pozostaje jednocześnie w pełni zaangażowany w swoją obecną rolę w Amstar, gdzie jako dyrektor oddziału europejskiego firmy jest odpowiedzialny za zarządzanie międzynarodową platformą nieruchomości, głównie w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Firma 7R dostarczyła do tej pory na polski rynek ponad 400 000 mkw. powierzchni logistycznej klasy A, a w planach dewelopera jest kolejne 700 000 mkw. Od 2018 roku 7R rozwija pionierską w Polsce koncepcję magazynu miejskiego  7R City Flex Last Mile Logistics.

Cieszę się, że Chris Zeuner przyjął naszą propozycję i dołącza do 7R jako dyrektor niewykonawczy. Dziękuję również firmie Amstar za umożliwienie mu objęcia tego stanowiska. Chris ma bogate doświadczenie w zakresie private equity na rynku nieruchomości w Europie, a jego zaangażowanie pomoże w realizacji ambitnych planów rozwoju 7R – mówi Tomasz Lubowiecki, założyciel i prezes zarządu 7R.

Nawiązanie współpracy z 7R to dla mnie interesująca możliwość zawodowa. Ten polski deweloper należy do pierwszej trójki najbardziej aktywnych graczy rynkowych pod względem budowanej powierzchni magazynowej. Zrealizował również wiele udanych przedsięwzięć wspólnie z lokalnymi oraz międzynarodowymi inwestorami, co razem stanowi solidną podstawę i ogromny potencjał do dalszego rozwoju biznesu 7R – dodaje Chris Zeuner.

Chris Zeuner ma ponad 20-letnie doświadczenie w inwestowaniu i zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Przed dołączeniem do Amstar w 2017 r., był szefem biznesu LaSalle Investment Management na Europę Centralną, dyrektorem zarządzającym w JER Partners oraz szefem ds. przejęć i rozwoju biznesu w GE Real Estate dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×