Tu jesteś:

CPI Property Group z nowym dyrektorem Asset Management

Michał Proński, dyrektor, Asset Management, CPI Property Group

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, realizuje ogłoszoną strategię intensywnego rozwoju portfolio w zakresie wysokiej jakości nieruchomości biurowych w Warszawie. Od stycznia 2020 na czele szybko rozwijającego się działu Asset Management stanął nowy dyrektor – Michał Proński.

Michał Proński posiada ponad 18-letnie interdyscyplinarne doświadczenie na rynku nieruchomości z zakresu: zarządzania aktywami, administracji nieruchomościami korporacyjnymi, inwestycji, a także leasingu, pośrednictwa, wycen i badania rynku. Absolwent Zarządzania; większość swego życia zawodowego spędził w Ameryce Północnej, między innymi w Colliers International, następnie w filii Gazit-Globe, a ostatnie kilka lat przed przeprowadzką do Polski – w dziale nieruchomości Scotiabank (międzynarodowego banku z siedzibą w Toronto i oddziałami w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji), gdzie pracował przy obsłudze portfela, w skład którego wchodziło 2.5 mln mkw. biur. W Polsce pracuje od 2 lat. Do tej pory zarządzał działaniami operacyjnymi polskiego oddziału brytyjskiej spółki Sharow Capital, obsługującej jeden z funduszy Benson Elliot. Do CPI Property Group dołączył wraz z początkiem 2020 r.

Czuję się zaszczycony, mogąc stanąć na czele działu Asset Management w CPI Property Group w Polsce. Przyjęta przez firmę strategia dynamicznego powiększania portfela inwestycyjnego o nieruchomości biurowe, spełniające ściśle określone zasady lokalizacyjne, technologiczne oraz w zakresie rozwiązań ekologicznych, pozwoli CPI PG na realizację najważniejszego celu – powtórzenie spektakularnego sukcesu z Berlina i zostanie liderem na rynku nieruchomości biurowych w Warszawie. Liczę, że moje wieloletnie, multidyscyplinarne doświadczenie międzynarodowe oraz dotychczasowe osiągnięcia w efektywnym zarzadzaniu projektami i zespołami przyczyni się do realizacji tego celu” – tak swoje dołączenie do CPI Property Group komentuje Michał Proński.

„Rok 2020 dla CPI Property Group to czas nie tylko rozwoju portfolio o kolejne akwizycje, ale również stałe powiększanie zespołu, z czego się ogromnie cieszę. W polityce kadrowej stawiamy przede wszystkich na ludzi, którzy łączą doświadczenie zawodowe z umiejętnościami operacyjnymi w konkretnym środowisku. Naszą naczelną zasadą jest przestrzeganie wypracowanych przez lata najwyższych norm etycznych i regulacji biznesowych. Zaprezentowane przez Michała standardy pracy te normy spełniają i wpisują się w naszą koncepcję zarządzania  aktywami.” – komentuje Barbara Topolska, Country Manager Poland, CPI Property Group.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×