Tu jesteś:

CPI Property Group wzmacnia polski zespół

W listopadzie do zespołu CPI Property Group (CPI PG) dołączyli trzej menedżerowie: Agnieszka Ciupak objęła stanowisko Head of Office Leasing, Cezary Kopij został Dyrektorem Technicznym, a Aneta Krutkowska dołączyła do zespołu finansowego, jako Head of Accounting.

 „Wzmacniamy strukturę w Polsce, w związku z realizowaną strategią dynamicznego wzrostu w Warszawie  – mówi Barbara Topolska, Country Manager w CPI PG w Polsce – w najbliższych miesiącach zamierzamy nabyć tu nieruchomości biurowe o łącznej powierzchni 235 tysięcy metrów kwadratowych i wartości 800 milionów euro.”

Agnieszka Ciupak, jako Dyrektor Leasingu kieruje zespołem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowych należących do portfela CPI Property Group w Polsce. Posiada niemal dwudziestoletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Wcześniej zajmowała się leasingiem powierzchni biurowych w m.in. w HB Reavis, Griffin Real Estate, Echo Investment, Globe Trade Centre i UBM Polska. Z wykształcenia jest ekonomistką, ukończyła Szkołę Główną Handlową.

Cezary Kopij zarządza działem technicznym w polskim oddziale CPI PG. Jest związany z branżą nieruchomości od ponad trzydziestu lat. Zarządzał procesami deweloperskimi i był Project Managerem m.in. w firmach Neinver, Hill International i Auchan. Ma tytuł Executive Master of Business Administration na Diplome International de Management Institut Francais de Gestion w Paryżu.

Aneta Krutkowska dołączyła do CPI PG po piętnastu latach w międzynarodowych firmach z branży nieruchomości, wśród których są m.in. Multi Poland, Cushman&Wakefield i DTZ. Ukończyła  ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowe studia finansów i bankowości w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×