Tu jesteś:

CBRE wzmacnia zespół w Poznaniu

Firma doradcza CBRE powołała na szefa poznańskiego biura Karolinę Galas, która będzie odpowiadała za integrację wszystkich linii biznesowych CBRE w rejonie Wielkopolski, a także rozwój i prawidłowe funkcjonowanie oddziału w Poznaniu. W ostatnim czasie w ramach rozbudowy zespołu w stolicy Wielkopolski, do zespołu dołączył Michał Kuropieska, który wzmacnia szeregi działu powierzchni biurowych.

Poznań jest jednym z sześciu miast regionalnych Polski, w których swoją siedzibę ma firma doradcza i inwestycyjna CBRE, działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Na stanowisko szefa poznańskiego oddziału została mianowana Karolina Galas. W związku z nową rolą, Karolina będzie odpowiadać za rozwój i promocję kompleksowych usług świadczonych lokalnie przez CBRE. Do jej obowiązków należeć będzie również opieka nad prawidłowym funkcjonowaniem biura, połączona z zarządzaniem i kontrolowaniem kwestii administracyjnych.

Karolina współpracuje z nami już od kilku lat. Do tej pory wspierała klientów CBRE w obszarze sektora logistyczno-przemysłowego. Odpowiadając na rosnące potrzeby tutejszego rynku, a co za tym idzie integrację linii biznesowych CBRE w Wielkopolsce, zarząd powierzył Karolinie rozwój tego obszaru. Jestem przekonany, że znajomość lokalnego rynku i bogate doświadczenie zawodowe pozwolą Karolinie osiągnąć pełny sukces w nowej roli – mówi Kamil Tyszkiewicz, szef rynków regionalnych w CBRE.

Karolina z rynkiem nieruchomości komercyjnych związania jest od ponad 15 lat. Przez dłuższy czas zakres jej działań dedykowany był dla usług zarządzania nieruchomościami. Doświadczenie poszerzyła również o prowadzenie projektów sprzedaży obiektów komercyjnych. W 2017 roku dołączyła do Działu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych w CBRE, gdzie głównie wspierała klientów w procesach wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych w regionie Poznania oraz w województwie lubuskim. Jej dotychczasowa rola polegała na zapewnieniu najemcom jak i deweloperom kompleksowego doradztwa transakcyjnego. Karolina jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, ukończyła także podyplomowe studia z zakresu zarządzania i administracją biznesu.

Zespół rośnie w siłę

Do poznańskiego działu powierzchni biurowych, kierowanego przez Annę Trębicką, dołączył Michał Kuropieska. Michał, jako starszy konsultant, wspiera najemców i wynajmujących poznańskiego rynku nieruchomości biurowych z ramienia CBRE.

Michał dołączył do naszego zespołu w trudnym dla rynku okresie, już w trakcie trwania pandemii. Dzięki jego dużemu doświadczeniu transakcyjnemu oraz negocjacyjnemu, zarówno w zakresie powierzchni biurowych, jak i powierzchni elastycznych (co-worków), możemy na jeszcze większą skalę wspierać naszych klientów w Poznaniu, oferując im różnorodne rozwiązania, tak istotne w dzisiejszych czasach. Michał jest mocnym praktykiem biznesowym, zarówno po stronie najemcy jak i wynajmującego, dlatego cieszymy się, że zasilił szeregi CBRE i zdobyte wcześniej kompetencje będzie wykorzystywał w procesach doradczych dla klientów biurowych – mówi Anna Trębicka, szefowa działu wynajmu powierzchni biurowej CBRE w Poznaniu i Łodzi.

Michał Kuropieska, od początku kariery zawodowej jest związany z nieruchomościami komercyjnymi zarówno biurowymi, powierzchniami elastycznymi, jak i magazynowymi. Przez 6 lat jako prezes zarządu zbudował od podstaw jednego z operatorów biur serwisowanych w Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×