Tu jesteś:

CBRE: nowy dyrektor Działu Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią

Michael Atwell

Michael Atwell dołącza do CBRE i obejmuje stanowisko dyrektora Działu Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią (CEE). Działając z biura CBRE w Polsce Atwell będzie w nowej roli odpowiedzialny za transakcje inwestycyjne na rynku nieruchomości w całym regionie.

Michael Atwell wnosi do CBRE ponad 22-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Ostatnio pracował na stanowisku Partnera i Dyrektora firmy Cushman & Wakefield na Bliskim Wschodzie, z siedzibą w Dubaju i Bahrajnie. Michael Atwell dołącza do zespołu CBRE, który zajmuje się obecnie przeprowadzaniem transakcji inwestycyjnych różnego rodzaju nieruchomości o łącznej wartości ponad 1 miliarda euro.

Wcześniej Michael Atwell spędził 9 lat w Europie Środkowo-Wschodniej, w Polsce i na Węgrzech, pełniąc rolę dyrektora Działu Rynków Kapitałowych w Cushman & Wakefield na Polskę i CEE. W tym czasie był zaangażowany w kilka z największych transakcji w regionie, w tym sprzedaż warszawskich biurowców Metropolitan i Warsaw Trade Tower, a także portfela nieruchomości grupy Casino (hipermarkety Géant).

Michael Atwell zastąpi Patricka O’Gormana, który po 4 latach pracy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wraca do biura CBRE w Wielkiej Brytanii, aby dołączyć do zespołu inwestycyjnego pracującego w centralnym Londynie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×