Tu jesteś:

Barbara Topolska wzmocni grupę CPI Property Group w Polsce

Grupa CPI Property Group otrzymuje kluczowe wsparcie – przechodzi do niej Barbara Topolska z firmy Multi Corporation. Barbara ponad 20 lat pracowała na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych firmach deweloperskich i zarządzających aktywami. W CPI Property Group pracować będzie na stanowisku Country Manager, rozwijając portofolio sprzedaży detalicznej, biurowej i hotelowej w Polsce.

„Od dłuższego czasu przekonujemy się, że inwestowanie w kapitał ludzki daje zdecydowanie konkurencyjne korzyści. Jestem więc niezwykle zadowolony, że właśnie Barbara wejdzie w skład naszego zespołu w Polsce”, mówi Tomáš Salajka, dyrektor ds. akwizycji i zarządzania aktywami i sprzedażą w grupie CPI Property Group. „Mam nadzieję, że ponad dwudziestoletnie doświadczenie Barbary na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych firmach wniesie wiele korzyści nie tylko dladziałalności w Polsce, ale dlacałej grupy CPIPG”, dodaje Tomáš Salajka

„Godną uwagi historię firmy CPI Property Group śledzę już od dłuższego czasu. Z niecierpliwością oczekuję  dnia, kiedy wejdę w jej skład i razem z zespołem napiszemy kolejny jej rozdział”, mówi Barbara Topolska. 

Przed przejściem do CPI Property Group pracowała jako Dyrektor Zarządzający na region CEE w firmie Multi Corporation, gdzie odpowiadała za 7 rynków. Wcześniej przez ponad 13 lat rozwijała i zarządzała portfelemnieruchomości o powierzchni 580 000 mkw. i wartości 2 mld. EUR w firmie Neinver. Za swoją pracę otrzymała kilka prestiżowych branżowych nagród łącznie z "Professional of the Year" w konkursie CEE Retail Awards.

Barbara jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła też studia MBA na słynnej uczelni w Minnesocie - Carlson School of Management.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×