Tu jesteś:

BNP Paribas Real Estate zatrudnia eksperta do spraw nieruchomości hotelowych

Artyom Perevedentsev

BNP Paribas Real Estate zatrudniło eksperta do spraw nieruchomości hotelowych Artyoma Perevedentseva, który dołączył do struktur Międzynarodowej Grupy Inwestycyjnej (International Investment Group, IIG) spółki. Jego przyjęcie jest odpowiedzią na rosnący potencjał i zapotrzebowanie w zakresie transakcji transgranicznych w ramach dynamicznie rozwijającego się rynku nieruchomości hotelowych. Atryom – posługujący się biegle sześcioma językami i posiadający doświadczenie zdobyte w pracy na stanowiskach wysokiego szczebla w branży hotelarskiej – pracować będzie w londyńskiej siedzibie spółki.

W swoich zadaniach Artyom koncentrował się będzie na rozwoju współpracy pomiędzy zespołami doradczymi z obszaru nieruchomości hotelowych działającymi na terenie Wielkiej Brytanii i całej Europy oraz międzynarodowymi platformami inwestycyjnymi na Bliskim Wschodzie i w Azji. Będzie on niezwykle wartościowym członkiem rozwijającego się zespołu rynków alternatywnych ściśle współpracującymz dyrektorami wyższego szczebla Ashley Layton i Richardem Talbot-Williamsem, a także Andrew Cruickshankiem kierującym IIG UK.

Stworzenie tego międzynarodowego stanowiska jest wyrazem zaangażowania BNP Paribas Real Estate w rozwój Hotelowej Linii Biznesowej spółki, której działalność ma koncentrować się na krajach europejskich. W przeszłości Artyom pracował dla Eastdil Secured i Yotel, gdzie miał okazję przeprowadzić szereg transakcji w odniesieniu do wysokiej klasy portfeli i pojedynczych aktywów hotelowych na terenie całej Europy. W swojej karierze doradzał przy dużej liczbie znaczących transakcji z sektora nieruchomości hotelowych o łącznej wartości ponad miliarda euro.

Artyom Perevedentsev ma 33 lata.  Tytuł magistra ekonomii uzyskał w Maxwell School, Syracuse University, Nowy Jork. Przed rozpoczęciem pracy w BNP Paribas Real Estate pracował dla Eastdil Secured LLC (Hotel M&A Advisory EMEA), Yotel Ltd. (Dyrektor, Business Development EMEA, w funduszu inwestującym w i zarządzającym hotelami częściowo należącym do Starwood Capital), Black Sand Investments JSC (na stanowisku Doradcy Zarządu bułgarsko-austriackiego inwestora działającego na rynku nieruchomości (co obejmowało również nieruchomości hotelowe) oraz UniCredit Group (Analityk w Corporate Structured Finance CEE).

 

 

 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×