Tu jesteś:

BNP Paribas Real Estate Poland wzmacnia Dział Wycen

Katarzyna Sajdak oraz Janusz Wójcik dołączyli do zespołu Wycen w BNP Paribas Real Estate Poland. Firma w ostatnim czasie rozszerzyła zakres usług m.in. o wycenę nieruchomości rolnych i leśnych.

Rozbudowana oferta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynkowe. Produkcja wytwórcza w rolnictwie jest stale ważnym elementem gospodarki, a programy ministerialne oraz unijne umożliwiają pozyskanie dotacji na działalność rolniczą lub pozarolniczą.

Nowi eksperci w zespole Wycen są rzeczoznawcami majątkowymi. Katarzyna Sajdak przed dołączeniem do zespołu BNP Paribas Real Estate Poland, jako Ekspert - rzeczoznawca majątkowy w Idea Banku odpowiedzialna była za przygotowywanie wycen nieruchomości niezbędnych w procesie sprzedaży. Wcześniej - przez cztery lata – pracowała jako specjalista ds. wyceny nieruchomości w banku BPH, zajmując się m.in. określaniem wartości nieruchomości komercyjnych, weryfikacją i analizą dokumentów prawnych i technicznych nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych, a także ustalaniem i weryfikacją warunków technicznych dotyczących nieruchomości.

Drugi z ekspertów, Janusz Wójcik, odpowiedzialny będzie za wycenę nieruchomości rolnych i leśnych, bazując na swoim ponad 12-letnim doświadczeniu w tym segmencie wyniesionym m.in. z pracy w Banku Ochrony Środowiska SA. Piastując stanowisko eksperta ds. wyceny nieruchomości, odpowiadał m.in. za ustalanie wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie spłaty kredytu, tworzenie instrukcji i procedur odnoszących się do wycen nieruchomości oraz okresową aktualizację wartości nieruchomości. Wcześniej przez pięć lat był głównym specjalistą w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie pozyskał kompleksową wiedzę na temat gruntów rolnych.

Rozbudowa zespołu to jeden z istotnych elementów zwiększania naszych kompetencji oraz rozwoju dotychczasowego zakresu usług. Chcemy oferować kompleksowe, zgodne z najwyższymi standardami usługi w obszarze wyceny nieruchomości. Klienci coraz chętniej korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia, mając świadomość tego, jak ważna dla powodzenia transakcji jest fachowa wycena. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania. Zaoferowanie usługi wyceny nieruchomości rolnych i leśnych jest odpowiedzią na rosnący popyt rynku, w który mocno się wsłuchujemy - komentuje Izabela Mucha, Dyrektor Działu Wycen, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×