Tu jesteś:

Awanse w Skanskiej

Bartosz Kalinowski, Skanska Property Poland

Marcin Łapiński, dotychczasowy dyrektor regionalny w Skanska Property Poland, awansował na stanowisko vice president commercial w Skanska w Rumunii. Bartosz Kalinowski natomiast objął funkcję dyrektora regionalnego w Skanska Property Poland.

W nowej roli Marcin Łapiński będzie odpowiadał za komercjalizację i rozwój projektów biurowych na nowym dla Skanski, rynku rumuńskim. Marcin Łapiński jest związany ze Skanską od 2006 r. Wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe w Colliers International w zespole reprezentacji klienta. Posiada tytuł CCIM (Certified Commercial Investment Member). Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Bartosz Kalinowski objął funkcję dyrektora regionalnego w Skanska Property Poland, zastępując Marcina Łapińskiego. W tej roli odpowiada za kształtowanie strategii i rozwój inwestycji biurowych realizowanych w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Bartosz Kalinowski rozpoczął pracę w Skanska Property Poland w 2008 r. jako project manager. Był zaangażowany w przygotowanie i realizację wielu projektów biurowych Skanska Property Poland, w tym Green Horizon w Łodzi, Green Towers i Dominikański we Wrocławiu oraz Silesia Business Park w Katowicach. Przed podjęciem pracy w Skanskiej, zajmował się projektowaniem i nadzorem budowlanym, a także zarządzaniem projektami. Bartosz Kalinowski jest absolwentem Politechniki Gdańskiej.

Awanse w Skanskiej

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×