Tu jesteś:

Awanse w Jones Lang LaSalle

Z początkiem miesiąca w strukturach Jones Lang LaSalle nastąpiły spore zmiany, siedmiu pracowników otrzymało awans na stanowiska dyrektorskie w strukturach firmy w Polsce.

Piotr Karpiński uzyskał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla – „National Director". Karpiński posiada ponad dziewięcioletnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości, zdobyte m.in. w Donaldsons Polska oraz Ernst&Young Real Estate Advisory. Po połączeniu Jones Lang LaSalle oraz King Sturge w 2011r., Piotr Karpiński kieruje zespołem Zarządzania Nieruchomościami Handlowymi w Polsce. Z firmą związany jest od 2006 roku. Obecnie nadzoruje procesy zarządzania portfelem nieruchomości handlowych o powierzchni najmu przekraczającej 230 000 mkw. GLA. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz licencjonowanym zarządcą nieruchomości.

Jakub Kleban awansował na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla – „National Director”.  Jakub Kleban posiada ponad jedenastoletnie doświadczenie zawodowe w branży. W Jones Lang LaSalle odpowiada za koordynację wycen portfeli nieruchomości komercyjnych w regionie CEE i specjalizuje się w wycenie nieruchomości z sektora nowoczesnych powierzchni handlowych, biurowych i hotelowych. W 2008 r. zdobył z wyróżnieniem tytuł magistra w zakresie Wyceny i Zarządzania Nieruchomościami Uniwersytetu Sheffield Hallam w Wielkiej Brytanii. Następnie uzyskał kwalifikacje i członkostwo RICS. Kleban jest również członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych od 2002 roku. Ukończył studia w zakresie gospodarki nieruchomościami w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Tomasz Mika otrzymał awans na stanowisko dyrektorskie wyższego szczebla – „National Director". Tomasz Mika dołączył do Jones Lang LaSalle w lipcu 2010 roku. Od początku 2011 roku kieruje Działem Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych w Polsce. Mika posiada ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych zdobyte podczas pracy w Biurze Inwestycji Kapitałowych SA oraz w firmie Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Leon Ballard uzyskał stopień dyrektorski „Associate Director” w Dziale Rynków Kapitałowych Jones Lang LaSalle. Leon Ballard posiada ponad ośmioletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości, w takich obszarach jak doradztwo, wyceny, usługi korporacyjne, wynajem oraz obsługa inwestycji. Aktualnie koncentruje się na  doradztwie inwestycyjnym w zakresie nieruchomości handlowych i biurowych na polskim rynku. W swojej karierze pracował w Vancouver, Auckland oraz Londynie. W 2003 r. uzyskał dyplom University of Reading na kierunku Human&Physical Geography, a następnie  dyplom Kingston University (Real Estate). W 2007 r. został członkiem RICS.

Piotr Piasecki awansował na stanowisko „Associate Director”. Piotr Piasecki posiada ponad siedmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej, zdobyte w dziale Rynków Kapitałowych w Jones Lang LaSalle. W tym czasie był odpowiedzialny za realizację transakcji sprzedaży i zakupu poszczególnych nieruchomości oraz całych portfeli inwestycyjnych, transakcji typu sprzedaży i najmu zwrotnego (Sale&Lease Back) oraz transakcji zakupu/sprzedaży nieruchomości w stanie deweloperskim. Piasecki jest zaangażowany we wdrożenie i rozwój nowego działu Corporate Finance CEE. Ukończył studia na Uniwersytecie Kent w Canterbury, w Wielkiej Brytanii.

Magdalena Reńska uzyskała w strukturach firmy stopień dyrektorski "Associate Director". Magdalena posiada trzynastoletnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości komercyjnych w Trójmieście oraz półroczne doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych w Warszawie. Stworzyła trójmiejskie biuro Jones Lang LaSalle, którym kieruje od ponad 4 lat. Specjalizuje się w komercjalizacji biurowców oraz reprezentacji najemców. Reńska ukończyła Akademię Rolniczo-Techniczną w Olsztynie z tytułem inżyniera geodezji i kartografii, ze specjalizacją gospodarka przestrzenna i wycena nieruchomości oraz Politechnikę Gdańską z tytułem magistra na Wydziale Zarządzania i Ekonomii.

Malgorzata Więcko awansowała na stanowisko "Associate Director" w dziale Zarządzania Nieruchomościami. Posiada prawie dziesięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, z których trzy spędziła w Wielkiej Brytanii. W Jones Lang LaSalle Małgorzata Więcko kieruje zespołem odpowiedzialnym za zarządzanie nieruchomościami magazynowymi w Polsce. Więcko ukończyła Uniwersytet w Białymstoku z tytułem magistra ekonomii, a także Szkołę Główna Handlową z tytułem magistra metod ilościowych i systemów informacyjnych. Dodatkowo, zdobyła tytuł magistra Real Estate Investment and Management na Uniwersytecie Heriot-Watt w Edynburgu. Małgorzata Więcko jest członkiem RICS.

Maciej Banaszak uzyskał awans na stanowisko „Associate Director”. Maciej Banaszak jest związany z Jones Lang LaSalle od ponad pięciu lat. Pracuje w Dziale Zarządzania Umowami Najmu w rejonie EMEA. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada również  tytuł Certified Internal Auditor (Dyplomowanego Audytora Wewnętrznego - CIA). Od kwietnia 2011r. Maciej pełni funkcję EMEA Lead dla jednego z kluczowych klientów korporacyjnych z sektora usług finansowych. W ramach tej funkcji zarządza zespołem analityków obsługujących portfel ponad 4 tys. umów najmu o rocznej wartości około 650 milionów euro.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×