Tu jesteś:

Awanse w Cushman & Wakefield

Siedmioro pracowników międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield otrzymało promocję na nowe stanowiska. W dziale Marketingu Eliza Bingül awansowała na stanowisko Associate Director, a Malwina Kierebińska i Monika Żak na Senior Marketing Specialist. W dziale Wycen i Doradztwa Katarzyna Bartos i Michał Kuliński otrzymali nominację na Starszych Rzeczoznawców. Natomiast w dziale Zarządzania Nieruchomościami Małgorzata Kita od października br. pełni rolę Associate, Core Team, a Magdalena Popiołek Senior Portfolio Property Managera.

Eliza Bingül awansowała na stanowisko Associate Director. W firmie doradczej Cushman & Wakefield pracuje od 2014 roku, a od października 2017 roku jest szefem działu Marketingu i Komunikacji. Wcześniej przez ponad 13 lat zajmowała się prowadzeniem działań marketingowych i komunikacją w sektorze nieruchomości komercyjnych. Studiowała Turkologię na Wydziale Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Eliza zarządza działaniami marketingowymi oraz PR-owymi, jest odpowiedzialna za planowanie i realizację strategii komunikacji w Polsce oraz wszelkie strategiczne inicjatywy marketingowe na poziomie lokalnym i regionalnym.

Malwina Kierebińska otrzymała nominację na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Marketingu (Senior Marketing Specialist). Malwina posiada 12-letnie doświadczenie w obszarze marketingu w sektorze nieruchomości komercyjnych i od początku kariery zawodowej jest związana z firmą doradczą Cushman & Wakefield. W 2017 r. była liderem projektu „Akwarela Warszawa 2020”, który został z sukcesem zrealizowany w ramach obchodów 100-lecia firmy Cushman & Wakefield na świecie. Malwina jest absolwentką Wydziału Stosunków Międzynarodowych oraz specjalizacji zarządzanie marketingowo-logistyczne w Szkole Głównej Handlowej.

Monika Żak awansowała na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Marketingu (Senior Marketing Specialist). Monika dołączyła do Cushman & Wakefield w lipcu 2017 r. Posiada ponad 11-letnie doświadczenie w obszarze organizacji i obsługi medialnej wydarzeń. Pracowała m.in. dla Ministerstwa Obrony Narodowej na stanowisku doradcy ds. obsługi medialnej Szczytu NATO, w TVN Media jako producent konferencji i obsługi newsów oraz w Polskiej Agencji Prasowej SA, gdzie odpowiadała za pracę Zespołu Obsługi Centrum Prasowego. Monika jest absolwentką Wydziału Polonistyki Instytutu Slawistyki Zachodniej i Południowej Uniwersytetu Warszawskiego.

Katarzyna Bartos otrzymała promocję na Starszego Rzeczoznawcę w Dziale Wycen i Doradztwa Cushman & Wakefield. Katarzyna jest odpowiedzialna za przygotowywanie wycen nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Katarzyna posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Do firmy Cushman & Wakefield dołączyła w październiku 2011 r. Wcześniej pracowała w dziale Doradztwa Rynku Nieruchomości Ernst & Young, gdzie przygotowywała wyceny, analizy rynku, studia wykonalności i projekty doradcze w zakresie optymalizacji portfeli nieruchomości, zarówno dla polskich, jak i międzynarodowych klientów. Katarzyna jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie.

Michał Kuliński awansował na stanowisko Starszego Rzeczoznawcy w Dziale Wycen i Doradztwa w Cushman & Wakefield. Michał posiada 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Do firmy Cushman & Wakefield dołączył w sierpniu 2009 r. jako laureat konkursu Grasz o Staż. Przez pierwsze trzy lata Michał pracował jako analityk rynku hotelowego, mieszkaniowego oraz magazynowego. Następnie dołączył do działu Wycen i Doradztwa jako młodszy rzeczoznawca. Michał jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych oraz Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, posiada również tytuł magistra z Uniwersytetu Kingston w Londynie, gdzie studiował na kierunku Nieruchomości.

Małgorzata Kita otrzymała promocję na stanowisko Associate w dziale Zarządzania Nieruchomościami. Małgorzata związana jest z rynkiem nieruchomości oraz firmą Cushman & Wakefield od 2007 r.  Pełniła rolę specjalisty finansowego, team leadera oraz starszego analityka finansowego. Od lutego br. jest odpowiedzialna za zarządzanie nowym zespołem powstałym w strukturach Cushman & Wakefield – CORE, świadczącym wewnętrzne usługi, zarówno dla polskich, jak i brytyjskich klientów.

Magdalena Popiołek awansowała na stanowisko Senior Portfolio Property Managera. Magdalena od ponad 11 lat pracuje w firmie Cushman & Wakefield. W trakcie swojej kariery zarządzała portfolio dla takich firm jak Bainbridge, Charter Hall, CBRE Global Investors i ING Real Estate. Obecnie jest zaangażowana w prowadzenie projektów na rzecz Credit Suisse, Commerzbanku, Union Investment i CPI Group. Magdalena uczestniczy w bieżącym zarządzaniu operacyjnym, a także odpowiada za nadzór nad procedurami dotyczącymi nieruchomości, wspieranie właścicieli w zakresie due diligence, repozycjonowaniu i rebrandingu nieruchomości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×