Tu jesteś:

Awanse w Colliers International

Firma Colliers International poinformowała o awansach w Dziale Powierzchni Biurowych, Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych, Dziale Zarządzania Projektami Budowlanymi oraz Dziale Wycen i Doradztwa.

Dawid Wątorski awansował na stanowisko Starszy Specjalista (Senior Associate) w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Właściciela. Do zespołu Colliers dołączył w 2012 roku. Dawid jest odpowiedzialny za współpracę z właścicielami obiektów biurowych, negocjacje umów najmu oraz inne zadania związane z procesem komercjalizacji powierzchni biurowych. Doradzał m.in. Yareal, Mosaic Property, UBS, Unibail-Rodamco, Castle Carbery Properties. W ubiegłym roku Dawid uczestniczył w negocjacjach umów najmu na warszawskim rynku biurowym o łącznej powierzchni ponad 10 000 mkw. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

Jakub Parys objął stanowisko Specjalisty (Associate) w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacji Właściciela. Pracę w Colliers International rozpoczął w 2012 roku. Do jego głównych obowiązków należy aktywne poszukiwanie najemców powierzchni biurowych i usługowych oraz koordynowanie procesu najmu powierzchni biurowych. Jakub współpracował m.in. z UBM, CA Immo, Mosaic Property. Jest absolwentem SGH na kierunku finanse i rachunkowość oraz studiów podyplomowych z wyceny nieruchomości na Politechnice Świętokrzyskiej.

Łukasz Pańczyk awansował na stanowisko Specjalisty (Associate) w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie powierzchni magazynowych, terenów inwestycyjnych, przygotowywanie analiz finansowych. Łukasz jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, gdzie ukończył studia z zakresu Geodezji i Kartografii oraz Wyceny Nieruchomości.

Karol Oksztulski awansował na stanowisko Specjalisty (Associate) w Dziale Zarządzania Projektami Budowlanymi. Jest odpowiedzialny za kierowanie pracami budowlanymi oraz współpracę z klientem w trakcie realizacji projektu. Karol posiada czteroletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. W przeszłości pracował m.in. dla AEW Central Europe przy projektach takich, jak Dom Mody Klif, CH Wola Park, Atrium Tower oraz Centrum Handlowe Klif w Gdyni. Karol posiada tytuł inżyniera budownictwa oraz certyfikat LEED Green Associate. Jest absolwentem SGH na kierunku finanse i rachunkowość, a także studiów podyplomowych Real Estate Professional w Solvay Brussels School w Warszawie.

Dariusz Karaszewski awansował na stanowisko Specjalisty (Associate) w Dziale Wycen i Doradztwa. Do firmy dołączył w 2011 roku. Dariusz jest odpowiedzialny za przygotowanie wycen nieruchomości komercyjnych, analiz rynkowych oraz bezpośrednią współpracę z klientami. Ukończył zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku wycena nieruchomości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×