Tu jesteś:

Awanse w BNP Paribas Real Estate

BNP Paribas Real Estate Poland wzmacnia linie biznesowe w ramach usług agencji najmu oraz zarządzania nieruchomościami. Anna Pływacz od marca pełni funkcję Zastępcy Dyrektora w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych. Monika Wakulska zajmie stanowisko zastępcy Dyrektora Działu Reprezentacji Najemcy w Dziale Powierzchni Biurowych. Joanna Wiczyńska objęła stanowisko Starszego Zarządcy Nieruchomości w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. W Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych stanowisko Konsultanta objął Wiktor Kordowski.

Anna Pływacz poszerzać będzie usługi doradztwa i reprezentacji najemców, zarówno tych obecnych na polskim rynku, jaki i marek debiutujących w regionie CEE. Związana jest zawodowo z rynkiem nieruchomości handlowych od ponad 11 lat, w tym od czterech lat w szeregach BNP Paribas Real Estate Poland, doradzając m.in. takim markom jak AmRest czy Notino. Wcześniej pracowała w międzynarodowych firmach deweloperskich oraz w funduszu nieruchomościowym, gdzie była odpowiedzialna, m. in. za koordynację procesu wynajmu galerii i parków handlowych na terenie całej Polski. Anna jest absolwentką Studiów Podyplomowych „Zarządzanie Nieruchomościami” na Politechnice Warszawskiej oraz praktyk zawodowych z zakresu zarządzania nieruchomościami organizowanych przez Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach. Tytuł magistra uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim.

Monika Wakulska związana jest z BNP Paribas Real Estate od początku 2015 roku, pracując zarówno po stronie reprezentacji najemcy jak i wynajmującego. Wcześniej, przed ponad 8 lat zdobywała doświadczenie w branży ICT i teletechnicznej obsługi budynków komercyjnych, działałając w imieniu właścicieli nieruchomości takich jak: CH Złote Tarasy, Lumen, Skylight, CH Galeria Mokotów, CH Wola Park, kompleks EMPARK, Warsaw Trade Tower, Europlex, North Gate. Monika ukończyła Wydział Marketingu i Zarządzania na Wyższej Szkole Menedżerskiej, jak również podyplomowe studia w obszarze zarządzania nieruchomościami na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, uzyskując jednocześnie licencję Zarządcy Nieruchomości.

Joanna Wiczyńska związana jest z BNP Paribas Real Estate Poland od dwóch lat. Wcześniej przez 5 lat zajmowała się zarządzaniem budynkami komercyjnymi w Colliers International, pracując m.in. dla takich klientów jak Tristan Capital Partners czy Allianz. Joanna jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz Podyplomowych Studiów Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Posiada licencję zarządcy nieruchomości.

Wiktor Kordowski jest absolwentem Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Z BNP Paribas Real Estate Poland związany jest od 2017 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×