Tu jesteś:

Awanse i zmiany w CBRE

Firma CBRE ogłosiła, że Tomas Hegedus został Dyrektorem Zarządzającym biura na Słowacji. Tomas zastąpił Joerga Kreindla, który został mianowany Dyrektorem agencji nieruchomości biurowych oraz reprezentacji najemców na region Europy Środkowo-Wschodniej (CEE).

Tomas Hegedus posiada duże doświadczenie na rynku nieruchomości. Od 2004 roku pełnił funkcję Dyrektora Generalnego w firmie deweloperskiej PHVH Solutions. Obowiązki Dyrektora Zarządzającego CBRE na Słowacji objął 1 lutego br.

CBRE utworzyła swój oddział na Słowacji w 2005 roku, gdzie pod kierownictwem Joerga Kreindla była pierwszą nieruchomościową firmą doradczą w tym kraju. Obecnie firma, z siedzibą w Bratysławie, zatrudnia 45 osób i oferuje usługi doradcze w zakresie pośrednictwa w wynajmie nieruchomości komercyjnych, zajmuje się również zarządzaniem i wyceną nieruchomości, rynkami kapitałowymi oraz usługami dla klientów korporacyjnych.

Joerg Kreindl w trakcie ponad sześcioletniej pracy na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, rozwinął wiele usług doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na Słowacji. Umocnił zwłaszcza relację z klientami z sektora nieruchomości biurowych, zarówno właścicielami budynków, jak i najemcami. Joerg Kreindl dołączył do zespołu w Warszawie i rozszerzył swoją nową rolę na kraje Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie pełni funkcję Dyrektora agencji nieruchomości biurowych oraz reprezentacji najemców na region CEE.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×