Tu jesteś:

Awanse i nowi pracownicy w SEGRO

Bartosz Michalski awansował na stanowisko Dyrektora Developmentu w SEGRO, firmie działającej jako deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych. W zespole SEGRO pojawił się również nowy pracownik – Małgorzata Czepel, która objęła funkcję Leasing Managera.

Bartosz Michalski jako Dyrektor Developmentu będzie odpowiadał za realizację strategii firmy w obszarze pozyskiwania nowych projektów w ramach grupy SEGRO w Polsce. Bartosz ma ponad 15-letnie doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości przemysłowo - logistycznych. Ostatnie dziewięć lat pracował w SEGRO pełniąc funkcję Development Managera w regionie Poznania i Polski Centralnej. Z sukcesem zrealizował wiele kluczowych projektów, z ostatnich można wymienić między innymi Centrum Dystrybucyjne Tesco czy obiekt dla Volkswagen Group Polska w Komornikach pod Poznaniem. Bartosz Michalski jest absolwentem wydziału budownictwa na Politechnice Poznańskiej z tytułem magistra inżyniera.

To nie koniec zmian w SEGRO – do zespołu dołączyła Małgorzata Czepel, jako Leasing Manager w rejonie Polski Centralnej i Gdańska. Małgorzata jest związana z rynkiem nieruchomości już od 12 lat. Swoją karierę rozpoczynała w Jones Lang La Salle, zaś ostatnio pracowała w agencji CBRE jako Senior Property Negotiator odpowiedzialny ze Polskę Centralną, zarządzając zespołem Junior Property Negotiatorów. Małgorzata Czepel jest absolwentką wydziału Nauk Politycznych na Akademii Humanistycznej w Pułtusku oraz studiów podyplomowych w Warszawskiej Szkole Zarządzania, na których zdobyła Licencję Zarządzania Nieruchomościami.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×