Tu jesteś:

Awans w Segro Poland

Firma Segro, deweloper i zarządca powierzchni biznesowej w Europie, ogłosił nominację Joanny Janiszewskiej na stanowisko Dyrektora Regionalnego Segro w regionie śląskim. Nową funkcję Joanna Janiszewska objęła z dniem 1 czerwca 2012 r.

Joanna Janiszewska pracuje w Segro Poland od pięciu lat. Na obejmowanym właśnie stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii rozwoju Grupy, opracowanie planu dla regionu i zarządzanie portfelem projektów. Celem nowego dyrektora jest dalszy rozwój i umocnienie pozycji rynkowej Segro jako jednego z najważniejszych w Polsce deweloperów powierzchni komercyjnych.

Przez ostatnie lata Joanna Janiszewska pełniła funkcję Leasing Managera, będąc odpowiedzialną za komercjalizację obiektów magazynowych i produkcyjnych Segro na Górnym i Dolnym Śląsku. Aktywnie uczestniczyła w budowie i rozwoju zasobów firmy w regionie, liczących obecnie ponad 180 tys. mkw. powierzchni oddanej do użytkowania i przekazanej pod działalność klientów z różnych branż. Nowa dyrektor Segro z rynkiem nieruchomości związana jest od ponad dziewięciu lat, poprzednio pracowała dla brytyjskiej firmy doradczej Donaldsons (obecnie DTZ).

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×