Tu jesteś:

Awans w Atrium: nowy członek zarządu

Ljudmila Popova

Grupa Atrium European Real Estate Limited poinformowała, że Ljudmila Popova - dotychczasowa szefowa Departamentu Rozwoju Biznesu i Relacji Inwestorskich, została awansowana na członka Zarządu Grupy w trybie natychmiastowym.

Ljudmila Popova dołączyła do Atrium w kwietniu 2009 r. jako analityk finansowy współpracujący z CEO i CFO. Początkowo odpowiadała jedynie za wyceny nieruchomości, w miarę upływu czasu zwiększał się zakres jej obowiązków. Obecnie nadzoruje całą działalność grupy na rynkach kapitałowych, a także relacje z inwestorami i obligatariuszami. Ljudmila Popova jest również szefową Departamentu Badań Grupy. Oprócz tego w trakcie swojej czteroipółletniej kariery w Atrium ściśle współpracowała z CEO i pozostałymi członkami Zarządu nad wieloma strategicznymi projektami, które miały fundamentalne znaczenie dla stabilizacji i poprawy wyników grupy.
Zanim Ljudmila dołączyła do Atrium, pracowała jako analityk badań rynku nieruchomości w Kempen & Co, specjalistycznym banku handlowym w Holandii, gdzie zajmowała się spółkami z branży nieruchomości zaangażowanymi na rynku Europy Środkowo-Wschodniej, w tym także spółką Atrium. Ljudmila uzyskała dyplom licencjata i magistra ekonometrii na Uniwersytecie Amsterdamskim.

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×