Tu jesteś:

Archicom planuje wzmocnienie kadry zarządzającej

Zarząd Archicom podpisał z Krzysztofem Andrulewiczem list intencyjny, celem potwierdzenia woli powołania go na stanowisko Prezesa Zarządu Archicom, ze skutkiem od dnia 10 maja 2018r. 

Jednocześnie na posiedzeniu Rady Nadzorczej Archicom planowanym na dzień 23 kwietnia 2018r. Dorota Jarodzka-Śródka, założycielka firmy i obecny Prezes Zarządu Archicom ma zamiar złożyć rezygnację ze stanowiska Prezesa Zarządu, również ze skutkiem na dzień 10 maja 2018r., przy jednoczesnym pozostaniu w Zarządzie Spółki na stanowisku Wiceprezesa.

Krzysztof Andrulewicz posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Od 2003 r.związany był ze Spółką Skanska, w której w latach 2009-2016 pełnił funkcję Prezesa Zarządu,
a wcześniej Wiceprezesa odpowiedzialnego za budownictwo kubaturowe na terenie całego kraju. Zasiadał w Radach Nadzorczych rożnych spółek koncernu na całym świecie. Wcześniej był także Prezesem spółek budowlanych z grupy Budexpol we Wrocławiu. Współzałożyciel  Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, inicjatywy prywatnych przedsiębiorstw zmierzającej do poprawy bezpieczeństwa w tej branży oraz pierwszy Prezydent Porozumienia w latach 2011-2013. Studiował budownictwo na Politechnice Wrocławskiej oraz MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym. Studiował również na Greenwich University w Wielkiej Brytanii oraz IMD w Lozannie w Szwajcarii. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×