Tu jesteś:

Apsys Polska wkracza na rynek obiektów biurowych

Magdalena Błądek, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi Apsys Polska

Po ponad dwóch dekadach kompleksowego zarządzania nieruchomościami handlowymi i licznych sukcesach na tym polu, Apsys Polska proponuje swoje usługi również właścicielom obiektów biurowych. Na czele nowo utworzonego Działu Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi stanęła Magdalena Błądek.

Apsys Polska to jeden z liderów rynku nieruchomości handlowych w Polsce, projektant i budowniczy takich obiektów jak Manufaktura w Łodzi czy Posnania w Poznaniu. Przez 23 lata działalności firma swoim nieszablonowym podejściem i kompetencjami zdobyła uznanie oraz zaufanie inwestorów i właścicieli nieruchomości. Potwierdzeniem tego jest bogate portfolio Apsys, stanowiące dziś 10 proc. powierzchni handlowych na polskim rynku. Centra handlowe budowane i zarządzane przez Apsys Polska były wielokrotnie nagradzane w najważniejszych branżowych konkursach – zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Teraz doświadczenia zarządcze firma adaptuje do potrzeb rynku biurowego.

- To kolejny ważny krok w realizacji strategii rozwoju Apsys Polska. Zgodnie z filozofią firmy, zawartej w haśle „Making Cities Vibe”, tworząc wyjątkowe miejsca ożywiamy przestrzeń miejską, podnosimy jej jakość i troszczymy się o dobrostan mieszkańców miast. To unikalne podejście planujemy wprowadzić na rynek powierzchni biurowych. Przygotowany w Apsys Polska kompleksowy program zarządzania nieruchomościami biurowymi zbudowaliśmy na trzech filarach: The Space. The Place. The People. Zawiera się w nim nie tylko bieżące utrzymanie budynków, w tym działania optymalizujące koszty ich funkcjonowania, ale również programy związane z ekologią czy odpowiedzialnością społeczną oraz działania dedykowane podnoszeniu komfortu użytkowników obiektów biurowych – mówi Benoit Charles, prezes Apsys Polska.

Apsys Polska wyróżnia się na rynku i zyskuje przewagę konkurencyjną koncentrując się na trzech obszarach: podnoszeniu wartości nieruchomości, bieżącym jej utrzymaniu oraz tworzeniu przyjaznej społeczności dla najemców i osób pracujących w zarządzanych obiektach. W każdym z tych obszarów firma przygotowała szereg działań i narzędzi, których celem jest m.in. optymalizacja kosztów eksploatacyjnych, techniczne utrzymanie obiektu na jak najwyższym poziomie, tworzenie długofalowych strategii rozwoju nieruchomości i zarządzanie majątkiem, a także prowadzenie inicjatyw z obszaru zrównoważonego rozwoju oraz procesów certyfikacji środowiskowej (certyfikaty LEED, BREEAM, WELL, standardy ISO).

Nowo powołanym działem zarządzania nieruchomościami biurowymi kieruje Magdalena Błądek, która związana jest z rynkiem nieruchomości biurowych od 2006 roku. Przez 10 lat rozwijała swoją karierę w dziale zarządzania firmy Colliers International REMS, gdzie ostatnio jako Associate Director prowadziła dwunastoosobowy zespół zarządzający portfolio biurowym w Warszawie o powierzchni prawie 300 000 mkw., współpracując na co dzień m.in. z funduszami inwestycyjnymi Allianz Real Estate, Patrizia Kapitalverwaltungsgesellschaft i Tristan Capital Partners. Ponadto przez ostatnie 4 lata była odpowiedzialna za zespół zarządzający jednym z najbardziej rozpoznawalnych biurowców w Warszawie - Warsaw Financial Center. W 2019 roku uzyskała tytuł Certified Commercial Investment Member w Instytucie CCIM. Posiada także tytuł LEED GA.

W Apsys Polska Magdalena Błądek będzie odpowiedzialna za rozwijanie nowej gałęzi działalności spółki, poprzez budowanie portfolio budynków biurowych oraz tworzenie zespołu dedykowanego do ich obsługi.

- Kompleksowe spojrzenie Apsys Polska na zarządzane obiekty, m.in. uwaga poświęcana zagadnieniom odpowiedzialności społecznej, autorskie programy przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej efektywności biznesowej jest mi bardzo bliskie, dlatego cieszę się, że mogę wnieść do firmy swoje doświadczenie zdobyte w czasie wielu lat pracy na rynku budynków biurowych. Jestem przekonana, że wyjątkowe podejście do roli zarządcy nieruchomości komercyjnych, które Apsys od lat stosuje w centrach handlowych, sprawdzi się również w branży biurowej - mówi Magdalena Błądek, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi Apsys Polska.

Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu w zarządzaniu centrami handlowymi, wprowadzaniu własnych rozwiązań, programów i działań Apsys Polska doskonale potrafi zwiększać wartość zarządzanych nieruchomości, podnosić wyniki operacyjne ale również operować w warstwie miękkiej Postawa społecznie odpowiedzialnego przedsiębiorstwa, emocje, ożywcza energia miasta i związek człowieka z przestrzenią, które wyróżniają Apsys na rynku nieruchomości handlowych, wprowadzą nową jakość na rynek obiektów biurowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×