Tu jesteś:

Anna Krakowska nową dyrektor Centrum Riviera w Gdyni

Anna Krakowska, dyrektor, Centrum Riviera w Gdyni

Anna Krakowska została nową dyrektor gdyńskiej Riviery, największego centrum handlowego na Pomorzu. Od debiutu Centrum na trójmiejskim rynku retail minęło pięć lat.

 –  Riviera od początku ma szczęście do ekspertów z najwyższej półki. Na tak wysokim szczeblu menedżerskim niezbędne są unikalne predyspozycje i ogromne doświadczenie. Poprzedni szefowie tego trójmiejskiego giganta z sukcesami spełniali pokładane w nich nadzieje i jestem pewien, że tak będzie i tym razem – mówi Grzegorz Latała, członek zarządu i dyrektor ds. komercjalizacji w Mayland Real Estate, spółce zarządzającej Rivierą. – To ogromny zaszczyt i zarazem wyzwanie kierować tak ważną placówką. Liczę na udaną współpracę z zespołem, który poznał już smak sukcesu. Wierzę, że wspólnie, wykorzystując moje wieloletnie doświadczenie w branży, przyczynimy się do dalszych sukcesów Riviery – powiedziała Anna Krakowska.

Nowa dyrektor zastąpiła u steru Riviery Tomasza Hofmana, który kierował tą placówką przez ostatnie półtora roku. Anna Krakowska jest doświadczonym menedżerem centrów handlowych. Zarządzanie Rivierą jest dla niej kolejnym ważnym etapem w karierze. Wcześniej, od 2010 r. była związana z DTZ Polska Sp. z o.o., a później z Cushman & Wakefield. Zajmowała stanowiska dyrektorskie w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu oraz Centrum Handlowym Plaza w Krakowie. Od początku jest zawodowo związana z branżą nieruchomości. Na różnych stanowiskach zetknęła się ze wszystkimi aspektami funkcjonowania centrów handlowych. Jest absolwentką ekonomii i podyplomowych studiów z zarządzania nieruchomościami na Uniwersytecie Gdańskim.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×