Tu jesteś:

Anna Duchnowska nową dyrektor zadządzającą aktywami europejskimi w Invesco

Anna Duchnowska, Dyrektor Zarządzająca Aktywami na Europę

Invesco Real Estate (Invesco), globalny lider zajmujący się inwestowaniem w nieruchomości, z dniem 1 września 2020 r powołał Annę Duchnowską na stanowisko Dyrektor Zarządzającej Aktywami na Europę. Anna, która dołączyła do Invesco w 2014, zastępuje tym samym Etienne Dupuy, który z końcem września żegna się z firmą, aby realizować osobiste plany w ramach Impact Investing.

Anna była odpowiedzialna za otwarcie biura firmy w Warszawie i nadzorowanie portfela  wszystkich inwestycji w Polsce. Jako ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem, odegrała kluczową rolę w identyfikacji inicjatyw poprawiających wydajność biznesową zarówno na polskim rynku, jak i w znaczących, strategicznych aktywach na terenie Europy. Anna była także orędownikiem niektórych kluczowych ogólnoeuropejskich projektów Invesco w zakresie zarządzania aktywami, w tym ESG i zrównoważonego rozwoju, który jest jej pasją.

Andy Rofe, dyrektor zarządzający na Europę w Invesco Real Estate powiedział: „Podchodzimy do planowania sukcesji w przemyślany sposób. Nasze podejście zespołowe i skupienie się na zarządzaniu talentami w perspektywie długoterminowej pomaga nam zapewnić znaczące możliwości rozwoju naszej firmie i otwiera ścieżki awansu dla następnej generacji kierownictwa. Rozległe doświadczenie i wiedza Anny w połączeniu z jej doskonałymi relacjami z wieloma kluczowymi najemcami i innymi uczestnikami rynku, czynią ją idealnym kandydatem na to stanowisko oraz zapewniają ciągłość i pewność naszym klientom. Cieszę się, że będę mógł współpracować z Anną w ramach rozwijania naszej strategii biznesowej skoncentrowanej na zwiększaniu wartości naszych nieruchomości z jak najlepszą korzyścią dla wszystkich naszych klientów.”

Bardzo cieszę się, że mam możliwość objąć tak ważne stanowisko w firmie i współpracować z 28 asset managerami w ośmiu krajach Europy, aby rozwijać nasze strategie dotyczące ponad 170 aktywów w 15 krajach, a także inne inicjatywy ważne dla strategicznej obecności firmy w Europie” - skomentowała Anna Duchnowska.

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×