Tu jesteś:

Agnieszka Nowak dołącza do MVGM

Agnieszka Nowak, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami handlowymi, MVGM

Firma MVGM poinformowała o nominacji Agnieszki Nowak na stanowisko dyrektora działu zarządzania nieruchomościami handlowymi. Ten ważny transfer wydarza się niedługo po finalizacji umowy z JLL, w rezultacie której MVGM powiększył swój zespół o 120 wyspecjalizowanych w obszarze zarządzania nieruchomościami ekspertów, osób z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy w jednej z najbardziej renomowanych firm real estate na świecie.

Z chwilą objęcia nowego stanowiska Agnieszka Nowak staje się odpowiedzialna za zarządzanie portfolio 37 obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 430 000 mkw. Wśród nich znajduje się między innymi Forum Gliwice należące do funduszu DEKA Immobilien czy Galeria Wisła, której właścicielem jest Invel Real Estate Management/Castlelake. Zespół MVGM świadczy usługi związane z całym cyklem życia nieruchomości handlowych. Należy do nich zarządzanie relacjami z najemcami, przygotowywanie i egzekucja strategii marketingowych, usługi zarządzania projektami, zarządzanie operacyjne i techniczne oraz obsługa procesów administracyjnych.

Wysokie nasycenie powierzchnią handlową, zmiany przyzwyczajeń zakupowych klientów oraz nowoczesne technologie – to wszystko sprawia, że właściciele centrów poszukują sposobów na ich repozycjonowanie i są skupieni na intensywnych pracach związanych z modernizacją oraz transformacją cyfrową. Tak ambitne cele wymagają współpracy z mocnym partnerem, a taką osobą na pewno jest Agnieszka Nowak, która swoje doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych. To ekspert doskonale rozumiejący trendy w sektorze nieruchomości handlowych. Jej wiedza będzie wspierać zarówno naszych klientów, jak i MVGM w budowaniu przewagi konkurencyjnej w Polsce i Europie jako firmy wyspecjalizowanej w zarządzaniu - skomentowała Virginie de Baere, Dyrektor Zarządzająca MVGM w Polsce.

Agnieszka Nowak posiada kilkanaście lat doświadczenia w branży nieruchomości handlowych. Swoją karierę rozpoczęła od objęcia stanowiska dyrektora marketingu łódzkiej Manufaktury, pierwszego projektu mixed-use o takiej skali w Polsce. W 2012 roku przeniosła się do Rosji, obejmując stanowisko szefa marketingu Galerii w Sankt Petersburgu, a następnie w Ałma-acie / Almaty, stolicy Kazachstanu, gdzie została dyrektorem zarządzającym centrum Esentai Mall. W 2016 roku wróciła do Polski, zajmując stanowisko dyrektora zarządzającego Galerii Północnej w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×