Tu jesteś:

Adam Lis dołącza do JLL

Adam Lis, doradca ds. Elastycznych Rozwiązań Biurowych (Flexible Office Solutions Manager)

JLL poinformował o dołączeniu do firmy Adama Lisa w roli Doradcy ds. Elastycznych Rozwiązań Biurowych (Flexible Office Solutions Manager). Tym samym JLL wzmacnia kompetencje związane z kompleksowym doradztwem w obszarze dynamicznie rozwijającego się w Polsce i na świecie sektora powierzchni flex.

Dołączenie Adama Lisa do zespołu biurowego ma na celu rozwój dotychczasowych relacji biznesowych JLL z interesariuszami rynku powierzchi elastycznych. Adam Lis odpowiada za doradztwo firmom w zakresie wykorzystania elastycznych powierzchni w strategiach najmu, deweloperom przy pozyskaniu operatorów do ich projektów biurowych, jak również operatorom powierzchni elastycznych w procesie planowania i uruchamiania nowych lokalizacji.

Rozwój elastycznych powierzchni biurowych to jeden z najważniejszych trendów na europejskim i polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Zmieniający się charakter naszej pracy oraz zmiana oczekiwań pracowników znajdują odzwierciedlenie w liczbach. Jak wynika z danych JLL, obecni w Polsce operatorzy flex oferują już ok. 250 000 mkw. – zarówno w centrach już działających, jak i tych planowanych do uruchomienia w niedługim czasie. Rosnąca popularność elastycznych przestrzeni jest szczególnie widoczna w Warszawie, gdzie co piąty metr kwadratowy wynajętego biura w centrum w ubiegłym roku był przestrzenią elastyczną. Chcemy jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, zarówno operatorów flex, jak i najemców, stąd decyzja o rozbudowie zespołu JLL. Doświadczenie i wiedza Adama pozwolą na wzmocnienie nie tylko naszych kompetencji, ale przede wszystkim biznesu partnerów JLL, komentuje Anna Młyniec, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL.

Adam Lis specjalizuje się w doradztwie z zakresu elastycznych miejsc i modeli pracy. Współtworzył należący do Adgar Poland koncept coworkingowy Brain Embassy, gdzie zarządzając kilkunastoosobowym zespołem, odpowiadał za rozwój tej linii biznesowej i jej aspekt operacyjny. Wcześniej, przez ponad 10 lat, prowadził własną agencję PR. Jest absolwentem zarządzania warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×