Tu jesteś:

Ada Walentek Dyrektorem generalnym Ceetrus Polska

Ada Walentek, Dyrektor generalna, Ceetrus Polska

19 lutego Ada Walentek została powołana na stanowisko dyrektor generalnej spółki Ceetrus Polska. Tym samym odpowiada za kształtowanie strategii spółki, zarządzanie jej działalnością oraz rozwój na polskim rynku.

Ada Walentek awansowała w globalnych strukturach firmy Ceetrus i obecnie pełni funkcję dyrektor generalnej Ceetrus Polska. Z firmą jest związana od 2015 roku. Do lutego 2019 roku zajmowała stanowisko dyrektor operacyjnej Ceetrus na Polskę. Wcześniej pełniła funkcję dyrektor komercjalizacji Ceetrus Polska.

Nowe stanowisko to dla mnie ważne wyzwanie zawodowe. Cieszę się, że wyniki, jakie osiągnęliśmy razem z zespołem Ceetrus Polska zostały docenione. Jestem przekonana, że w najbliższych miesiącach rozwiniemy nasze kompetencje na rynku nieruchomości i rozpoczniemy pracę nad nowymi, innowacyjnymi projektami – mówi Ada Walentek, dyrektor generalna Ceetrus Polska.

Od 2001 Ada Walentek była aktywna na polskim rynku nieruchomości  zdobywając doświadczenie zawodowe w takich firmach jak Plaza Centers Management, Neinver oraz Klepierre, gdzie przez ponad 5 lat była dyrektorem komercjalizacji. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie, posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×