Tu jesteś:

Szkolenie Real Estate Management już wkrótce

Dwie sprofilowane ścieżki tematyczne, przeznaczone zarówno dla zarządców, jak i najemców biurowców i centrów handlowych, duża dawka wiedzy na temat wizerunku obiektu oraz jego wpływu na wizerunek najemcy, a także okazja do wymiany doświadczeń i budowania mniej formalnych relacji podczas wieczornego Garden Party – to propozycja VIII edycji Szkolenia Real Estate Management, które w tej edycji gości 24-25 maja w lokalizacji, łączącej przestrzenie biurowe, handlowe i rekreacyjne nad poznańskim jeziorem Malta.

W tym roku wydarzenie będzie miało unikatową formę dwóch sprofilowanych ścieżek tematycznych przeznaczonych dla zarządców i najemców  obiektów handlowych i biurowych. Przedstawiciele branży spotkają się w dwóch oddzielnych salach, by rozmawiać o tym, jak wizerunek obiektu wpływa na wizerunek najemcy i jak efektywnie go zbudować. 

Tym razem na miejsce wydarzenia organizatorzy szkolenia – redakcja "Real Estate Manager" i "Outsourcing Magazine" wybrali Poznań i Novotel Malta.  Poznańska Malta to miejsce, w którym miastotwórczą rolę pełnią nieruchomości komercyjne. Niedaleko malowniczego jeziora znajdziemy Galerię Malta czy biurowiec Malta House. Uczestnicy wydarzenia po wykładach będą mogli skorzystać z uroków Term Maltańskich, na które otrzymują 20 proc. rabatu.

Osoby, które wezmą udział w szkoleniu, będą miały okazję spotkać się z ekspertami i praktykami z branży real estate, którzy przedstawią niezawodne sposoby tworzenia społeczności wokół obiektu i budowania jego pozytywnego wizerunku. Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy warsztatów poznają również najlepsze praktyki współpracy pomiędzy zarządcą i najemcą, dowiedzą się, jak wspólnie osiągać zamierzony cel i korzystać z świadomie wypracowanego marketingu nieruchomości. Szkolenie Real Estate Management to także okazja, by wymienić się doświadczeniami z innymi przedstawicielami branży podczas wieczornej imprezy typu Garden Party, która będzie idealną okazją do zbudowania mniej formalnych relacji. 

W ramach ścieżki poświęconej obiektom biurowym zostaną omówione zarówno topowe tematy, dotyczące najważniejszych kluczowych trendów w organizacji przestrzeni biurowej, jak i niszowe zagadnienia, o których rzadko dyskutuje się w branży. W programie zostały przewidziane następujące tematy: workplace jako element strategii employer brandingowej, dojrzałość kultury organizacyjnej a gotowość do wprowadzenia activity based working, corporate wellness, tentant relationship management. Uczestnicy tej ścieżki dowiedzą się m.in., jak wyglądają prawne aspekty remontu biura, jak i dlaczego jakość pomiaru powierzchni wpływa na wysokość opłat z tytułu najmu i eksploatacji biur czy jak zarządzać usługami i relacjami z usługodawcami w biurowcu.

Z kolei podczas ścieżki handlowej zostaną omówione efektywne sposoby zarządzania częściami wspólnymi, a także dbałość o food court, budowanie silnej społeczności wokół obiektu handlowego, rozwiązywanie problemów małych i średnich centrów handlowych i potrzeby lokalnych mieszkańców oraz  gospodarowanie pustostanów. Ponadto wieloletni eksperci z branży przybliżą również  tematykę związaną z service charge i problematycznymi umowami najmu, różnorodnymi konceptami rozrywkowi i lifestylowymi w obiektach handlowych, a także strategię miksu najemców oraz przygotowanie rekomercjalizacji.

Więcej informacji: szkolenierem.pl

Kontakt:
Paweł Brzózka
Event Community Manager

Tel.61 665 57 88
Mobile.+48 536 812 216
e-mail pawel.brzozka@forum-media.pl

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×