Tu jesteś:

Spotkanie w Trójmieście Klubu Top Woman za nami

4 października 2018 do Trójmiasta zawitał Klub Top Woman in Real Estate. Spotkanie odbyło się w Kinie Helios w Forum Gdańsk i było to pierwsze z 6 spotkań, które odbędą się do kwietnia we wszystkich największych miastach w Polsce.

Na wydarzeniu pojawiło się blisko 80 pań z branży nieruchomości i budownictwa, pracujących na Pomorzu. Tematem przewodnim był „Głos Kobiety Sukcesu”, a warsztaty poprowadził Matteo Mazzucca – trener wokalny, który szkolił się w Los Angeles i we Włoszech.

Jednak największą wartością spotkania był networking w gronie osób działających w branży nieruchomości i branżach pokrewnych, więc tematów do rozmów i nawiązywania relacji biznesowych było sporo.  To ważne, bo całe wydarzenie w swojej idei nawiązuje do konkursu Top Woman in Real Estate, który ma na celu promowanie kobiet w biznesie i pomaganie im w osiąganiu jeszcze lepszych efektów w pracy. 

Wyjątkowa atmosfera naszych spotkań wynika z faktu adresowania wydarzenia do kobiet. To panie na wysokich stanowiskach, które bez barier i uprzedzeń dzielą się swoją wiedzą i pasjami. Takie spotkania czasem są początkiem współpracy zawodowej, a czasem po prostu koleżeńskiej znajomości. Na tym najbardziej nam zależy - rozwoju prawdziwych relacji – mówi Krystyna Swojak Pomysłodawczyni i Organizator konkursu Top Woman in Real Estate. 

W ubiegłej edycji konkursu Top Woman i Real Estate osobą z Pomorza, która znalazła się w gronie laureatek była Agnieszka Kamińska Prezes Agis Management. Podczas spotkania Pani Agnieszka opowiedziała o swoich doświadczeniach biznesowych, o odnajdywaniu się w męskim świecie nieruchomości oraz o tym co dało jej wzięcie udziału w Konkursie Top Woman in Real Estate. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×