Tu jesteś:
  • The City
  •  Wydarzenia
  •  Eventy
  •  Spotkanie inspiracyjno-networkingowe dla branży nieruchomości Real Estate Talks w Warszawie.

Spotkanie inspiracyjno-networkingowe dla branży nieruchomości Real Estate Talks w Warszawie.

We wtorek 27 listopada w Warszawie, w Business Garden należącym do Vastint Poland, o godz. 16.30 odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Real Estate Talks. Było ono także okazją do poinformowania o zasadach i etapach kolejnej edycji konkursu Top Woman in Real Estate.

Real Estate Talks to bezpłatne spotkania inspiracyjne dla branży nieruchomości i budownictwa oraz branż z nimi związanych.  Każde ze spotkań składa się z jednego ciekawego bloku tematycznego oraz biznes miksera i bankietu.

Na spotkaniu pojawiły się laureatki poprzedniej edycji Top Woman in Real Estate Danuta Dzierżak - Axi Immo, Agnieszka Kalinowska-Sołtys - Apa Wojciechowski Sp. z o.o. Architekci oraz Monika Dębska-Pastakia - Knight Frank.

„Świetne wydarzenie z dużą dozą dobrej energii.  Czekamy na kolejne!” powiedziała po spotkaniu pani Monika A Debska-Pastakia, Prezes Knight Frank

„Bardzo dziękuję za kolejne inspirujące spotkanie w wyjątkowym gronie! Podsumowała Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Dyrektor Apa Wojciechowski

Real Estate Talks  było okazją do zainspirowania się i wzięcia udziału w warsztatach umiejętności networkingowych oraz w moderowanym biznes mikserze prowadzonym przez praktyka i trenera networkingu Artura Sójkę.

Temat spotkania brzmiał dość kontrowersyjnie "Ludzie nie są ważni ...", ale przekaz dotyczył tego jak skorzystać z największego naszego potencjału, który najczęściej nie jest przez nas ani doceniany, ani nawet zauważany, czyli z potencjału sieci kontaktów. Finalnie okazało się że ludzie nie są ważni, gdyż są NAJWAŻNIEJSI! To dzięki rekomendacjom, poleceniom i dobrym relacjom rozwijamy nasz biznes.

„Bardzo ciekawa inicjatywa, zorganizowana z dużą dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a połączenie konwencji networkingu wraz z warsztatami z tego zakresu, bezcenne. O lepszego szkoleniowca z doświadczeniem, chyba trudno, brawo Artur Sójka. Na pewno będę wspierał to przedsięwzięcie i mówił o nim wszystkim głośno, a szczególnie kobietom” stwierdził  Artur Sitek Zielona Energia, jeden z uczestników wydarzenia.

„Real Estate Talks świetny event dziękuję Krystynie Swojak za organizację i możliwość nawiązania świetnych kontaktów, a Arturowi Sójce dziękuję za warsztaty. Można by rzec wino kontakty i śpiew:)” - Wojciech Wiechnik  - Real Estate Poland

Na spotkanie przybyło blisko 100 osób, a wejściówki rozeszły się w 2 dni po ogłoszeniu daty spotkania.

Kolejne wydarzenia Real Estate Talks odbędą się we wszystkich największych miastach w Polsce w następujących miejscach i terminach:

•          I połowa lutego 2019 - Kraków

•          II połowa lutego 2019 - Wrocław

•          marzec 2019 - Poznań

•          kwiecień 2019 - Łódź

•          czerwiec 2019 - Warszawa - spotkanie z laureatkami Top Woman 2019

•          I połowa września 2019- Gdańsk

•          koniec listopada 2019 – Warszawa

 

O wydarzeniach będziemy informować na stronie https://www.topwoman.pl/real-estate-talks/ oraz w mediach i mediach społecznościowych.

Wieczór był okazją do przekazania informacji o kolejnej edycji i kategoriach konkursu Top Woman in Real Estate.  Możliwość przesyłania zgłoszeń zostanie uruchomiona 15 stycznia 2019 i potrwa do końca lutego.

W edycji 2019 dodane zostanie kilka nowych kategorii w tym: PR & Marketing, Consulting & Law, Asset & Property Management, Banking & Finance, Engineering oraz Best Team dla zespołów zarządzanych przez panie, w których składzie jest co najmniej 60% kobiet  i które dokonały czegoś wyjątkowego w ub. roku.

Już teraz można kupić bilet na galę Top Woman in Real Estate w specjalnej cenie first minute: https://topwoman2019.evenea.pl

 

Dziękujemy partnerom wydarzenia Real Estate Talks w Warszawie:

Główny Partner/Partner Miejsca:

VASTINT POLAND

Partner networkingu:

HILLWOOD

Partner:

Agis Nieruchomości

Partnerzy wspierający:

WIREP, PRO-PROGRESSIO

Partner Meeting Place:

Centrum IKEA dla Firm

Kawę Lavazza serwowała

firma Endurance Sp z o.o.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×