Tu jesteś:

Real Estate Talks w Krakowie

Rozpoczyna się tegoroczny cykl spotkań Real Estate Talks. Pierwsze spotkanie już 13 lutego 2020 r. w Krakowie w Business Link High5ive. Zapraszamy osoby z branży nieruchomości, budownictwa oraz pokrewnych. Tym razem tematem spotkania będzie: Co może dać Ci LinkedIn?

LinkedIn odgrywa coraz poważniejszą rolę w polskiej rzeczywistości biznesowej. Podczas interaktywnego wystąpienia dowiemy się, jak poprawnie zbudować swój profil, na co szczególnie zwrócić uwagę, aby LinkedIn wspierał Twój wizerunek oraz czym jest i jak "robić social selling". Warto zabrać ze sobą laptopa, aby na bieżąco wprowadzać zmiany w swoim profilu. Warsztaty poprowadzi Artur Sójka.

Podczas wydarzenia nie zabraknie też bankietu oraz moderowanego biznes miksera. Spotkanie to świetna okazja do budowania relacji biznesowych, integracji osób pracujących w branży nieruchomości w poszczególnych regionach oraz promocji osób pracujących w branży nieruchomości.

W programie również ogłoszenie III edycji konkursu Top Woman in Real Estate.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji pod linkiem: https://www.retalks.pl/i-spotkanie-real-estate-talks-2020-w-krakowie/

Partnerami wydarzenia są: Business Link High5ive – partner miejsca, Mix Biura – partner strategiczny, Ceetrus – partner. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×