Tu jesteś:

Puchar Blue City

W dniach 9-10. października w Warszawie odbędzie się impreza Puchar Blue City, czyli wyścigi modeli samochodów sterowanych radiem. Zawody odbędą się w ramach kontynuowania Mini-Zawodów, a więc wyścigów dla najmłodszych adeptów modelarstwa.

Będzie to już druga eliminacja ósmej edycji tych zawodów, która tradycyjnie jest wspierana przez naszych instruktorów ze Szkoły RC. W celu ich uatrakcyjnienia tym razem będą się także ścigali najmłodsi zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Polski w klasie E-10 TC Junior samochodami wyścigowymi w skali 1:10 oraz klasa promocyjna bolidów formuły 1. W niej każdy startujący zawodnik może się poczuć jak Robert Kubica w trakcie prawdziwego wyścigu najszybszymi autami na świecie. Organizator zapowiada piknikową i rodzinną atmosferę, w trakcie tych dwóch dni rywalizacji na torze, który zostanie zbudowany w centralnym miejscu w galerii.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×