Tu jesteś:

Nietypowy event w C.H.Forum

W dniach 28-29. października możemy na gliwickich ulicach i w okolicy C.H. Forum zobaczyć grupy ludzi przebranych za krasnoludki, ciągnących za sobą miniaturowe auta.

– Krążące po Gliwicach załogi to promotorzy naszego najnowszego konkursu, samochodziki zaś to miniatury głównej konkursowej nagrody – bordowego Alfa Romeo MiTo – mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektorka C.H. Forum. W workach promotorzy mają dla przechodniów w prezencie zapachowe zawieszki samochodowe z logo centrum oraz ulotki informujące o konkursie.

Pomysł akcji ambientowej opracowała i nadzoruje agencja Plus Communication, na stałe obsługująca gliwickie C.H. Forum. Akcję podzielono na dwie odsłony – pierwsza miała miejsce w dniach 14-16. października; druga trwa od 28. do 30. października. Ambient jest elementem kompleksowej kampanii promującej konkurs „Klik po au-to”. W jej media-planie znalazły się też tradycyjne nośniki: zewnętrzne tablice i siatki reklamowe, ogłoszenia prasowe, emisje spotu radiowego, materiały POS (w tym plakaty, boksy reklamowe, naklejki w centrum) oraz reklama w Magazynie „Forum”.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×