Tu jesteś:

Konkurs Top Woman in Real Estate – przedłużony do 21 marca!

Popularność i zainteresowanie konkursem przerosła oczekiwania organizatorów. Jest już więcej zgłoszeń niż w roku ubiegłym, ale przychylając się do próśb uczestniczek, Rada Programowa przedłużyła możliwość zgłoszeń do 21 marca 2019 do godz. 15.00. Spotkanie jury odbędzie się pod koniec marca, a short lista zostanie ogłoszona na początku kwietnia. Organizatorem konkursu jest PS Intermedia.

Nie ma się czego wstydzić

Top Woman in Real Estate to jedyny konkurs, w którym każda pani, mająca osiągnięcia w branży nieruchomości, może się zgłosić sama! Jury nie dostaje informacji, kto zgłosił kandydatkę, otrzymuje tylko treść aplikacji. Kobiety często nie doceniają swoich zasług, uważają, że nie ma się czym chwalić. „Nie wystarczy robić ambitne projekty. Trzeba też o ich mówić i nagradzać ich twórców, aby byli inspiracją dla innych. Kobiety na rynku nieruchomości zawsze miały trochę pod górkę. Rzadziej mówią o swoich osiągnięciach, chociaż robią świetne rzeczy. Chcemy to zmienić. W drugiej edycji Konkursu stoją za nami murem największe firmy z branży. Wierzymy, że z ich pomocą możemy dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców” – mówi Krystyna Swojak, organizator Konkursu.

Czekamy na zgłoszenia w nowych branżach

Do konkursu dodano nowe kategorie: Marketing & PR, Tax & Law, Asset & Property Management, HR & Employer Branding, CSR, Project Management oraz Best Team.

Szczególnie zwracamy uwagę na kategorię Asset & Property Management, kierowaną do pań, których praca być może jest mniej spektakularna, ale bardzo ważna dla klientów. Kolejna ciekawa kategoria to CSR, wyróżniająca osoby zajmujące się społeczną odpowiedzialnością biznesu, natomiast kategoria Project Managementjest przygotowana z myślą o paniach inżynierach oraz osobach zarządzających budowami.

Podobnie jak w zeszłym roku, oprócz kategorii podstawowych, pojawią się trzy wyróżnienia specjalne: Pro-Woman Company of the Year – nagroda dla firmy, Top Woman in Real Estate – nagroda internautów oraz Influencer of the Year – nagroda Rady Programowej. Wszystkie kategorie, wraz z opisami wymagań znajdują się tutaj: https://www.topwoman.pl/kategorie-2019/

W składzie Jury nie brakuje znanych postaci branży nieruchomiści, a w tym: Nicklasa Lindberga z Echo Investment, Jeroena van der Toolena z Ghelamco, Laurence Paquet z Ceetrus, Tomasza Trzósło z JLL, Arkadiusza Rudzkiego ze Skanska czy Hadleya Dean’a z EPP. Poszerzyło się też grono partnerów patronujących Konkursowi. Obok Hillwood – partnera strategicznego, firm Ceetrus, CFE czy Axi Immo, wspierają nas dziś także Panattoni, Vistra, Capital Park czy Agis.

Co, gdzie, kiedy

Kandydatury w poszczególnych kategoriach konkursu można zgłaszać do 21 marca 2019 do godz. 15.00, poprzez formularz online na stronie topwoman.pl.

W ostatnich dniach koniec marca odbędzie się posiedzenie Jury, wyłaniając tzw, short listę, na którą będą mogli przez miesiąc głosować Internauci. W kwietniu Rada Programowa dokona wyboru najbardziej wypływowej kobiety w branży, a 24 maja zapraszamy na uroczystą Galę.

Dla kogo?

 • Dla wszystkich kobiet, działających w branży nieruchomości w Polsce, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się na tle innych.
 • Dla firm, które w swojej działalności zwracają szczególną uwagę na wspieranie rozwoju kobiet w biznesie i w ubiegłym roku wyróżniły się na tle innych firm w branży.
 • Dla zespołów - kategoria przeznaczona dla zespołów oraz działów firm, które są zarządzane przez kobietę i którego minimum 50% stanowią kobiety oraz w ubiegłym roku wyróżniły się na tle innych w branży.

Jak wziąć udział?

 • Można zgłosić się samemu – jury nie otrzymuje informacji, kto zgłaszał kandydatkę.
 • Kandydaturę mogą zgłosić koledzy i koleżanki z pracy.
 • Kandydaturę  może zgłosić pracodawca, agencja PR lub organizacja branżowa.
 • Firmy i zespoły mogą zgłaszać się samodzielnie lub przez agencje PR.

Jak się zgłosić?

 • Wybierz kategorie, w których chcesz startować (maksymalnie 3).
 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
 • Zarejestruj zgłoszenie oraz wyślij swoje zdjęcie i uzasadnienie kandydatury

Dlaczego warto?

 • Aby Twoje działania zostały docenione
 • Aby budować swoją markę osobistą
 • Aby inspirować inne kobiety swoimi działaniami
 • Aby rozwijać własną karierę
 • Aby promować zespoły i budować dobrą markę firmy w branży

W jakich kategoriach można startować i dla kogo są przewidziane poszczególne kategorie?

Opis kategorii https://www.topwoman.pl/kategorie-2019/

Na laureatki i laureatów czeka tytuł Top Woman in Real Estate, statuetka oraz wartościowy prezent.

 

Save the date!!!

24 maja 2019 roku w Hotelu Marriott – uroczysta Gala z wręczeniem nagród.

Tylko do 28.03.2019 można kupić bilety w niższej cenie!

Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie: www.topwoman.pl

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×