Tu jesteś:

Hotel Trends Poland & CEE we współpracy z Cushman & Wakefield

firma doradcza Cushman & Wakefield została partnerem merytorycznym 6. edycji dwudniowej konferencji Hotel Trends Poland & CEE organizowanej przez Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia wydawcę czasopisma „HOTELARZ”, skierowanego do inwestorów, właścicieli i kadry zarządzającej z branży hotelarskiej. 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 listopada br. w hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Podczas wieczornej gali towarzyszącej konferencji zostaną wręczone nagrody w konkursie HOTELARZ ROKU 2018.

Hotel Trends Poland & CEE to dwudniowe forum, podczas której spotykają się najważniejsze osoby w branży – właściciele, członkowie zarządów, kadra zarządzająca największych hoteli, przedstawiciele deweloperów i inwestorów, a także dostawcy najlepszych produktów i usług. Rokrocznie w dyskusjach panelowych, debatach i warsztatach odbywających się w ramach tego forum biorą udział najważniejsi eksperci hotelowi z kraju i zagranicy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×